Want tender expert help? See our tender preparation service
Tenders

Liikumispuudega või pimedat inimest teenindava sõiduki parkimiskaartide ost (Sotsiaalkindlustusamet)

Closed

Submission Deadline Has Passed

This tender's submission deadline has passed and is no longer accepting applications. The information below is kept for reference purposes.

Browse Active Tenders
Deadline
Expired
November 05, 2025
Contract Details
Category
Supplies
Reference
301647
Value
€50,000
Location
Estonia
Published
October 24, 2025
CPV Code
Project Timeline

Tender Published

October 24, 2025

Deadline for Questions

October 29, 2025

Submission Deadline

November 05, 2025

Tender Opening

November 05, 2025

Contract Start Date

November 30, 2025

Win ProbabilityPRO
🔒
Upgrade to Professional
See your estimated win probability based on historical data.
Upgrade to Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Unlock Buyer Intelligence
See spending patterns, preferred procedures, and more.
Upgrade to Professional →
Sector InsightsPRO
🔒
Unlock Sector Insights
See average winning prices, competition levels, and market trends.
Upgrade to Professional →
Budget
€50,000
Duration
Not specified
Location
Estonia
Type
Supplies
Market Benchmark
Avg. Winning Price
€81,758
Avg. Bids
2.0
Competition
Low
SME Winners
94%
42 tenders analyzed

Original Tender Description

Sotsiaalkindlustusamet tellib liikumispuudega või pimedat inimest teenindavate parkimiskaartide toorikuid 20 000 tk. Parkimiskaardid peavad vastama sotsiaalministri määrusele nr. 90 (Riigi Teataja link: https://www.riigiteataja.ee/akt/107032025008?leiaKehtiv). Parkimiskaartide kujunduse näidised on leitavad aadressilt: https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1150/2201/3008/SOM_m9_lisa.pdf
Electronic Submission

Run Risk Analysis

Identify potential risks, inconsistencies, and red flags across all tender documents. Get a detailed risk report with severity levels and mitigation recommendations.

Login

Win Strategy

Get an AI-powered winning strategy tailored to this tender. Includes win probability score, key opportunities and challenges, recommended bid focus areas, competitive positioning insights, and actionable recommendations to maximize your chances.

Login

Competitors

Upgrade to see which companies are likely to bid on this tender, based on historical procurement data.

Login

Requirements & Qualifications

31 requirements across 5 categories

Submission (5)
Mandatory (9)
Compliance (5)
Technical (8)
Financial (4)
ESITAMISE NÕUDED5
--• Esitada lõplik eestikeelne pakkumus
--• Alternatiivsed lahendused ei ole lubatud
--• Pakkumus peab olema esitatud ilma tingimusteta
KOHUSTUSLIKUD NÕUDED9
--• Toota 20 000 parkimiskaardi toorikut
--• Kaardid peavad 100% vastama sotsiaalministri määruse nr 90 nõuetele
--• Kaardid peavad vastama määruse lisas toodud kujunduse näidisele
VASTAVUSNÕUDED5
--• Omada trükiettevõtte tehnilist võimekust
--• Omada trükiettevõtte finantsvõimekust
--• Eelnev riigihangete kogemus ei ole nõutav
TEHNILISED NÕUDED8
--• Esitada valmis tootenäidis esitatavaks tähtajaks
--• Tagada täpne vastavus tehnilise kirjelduses toodud nõuetele:
--Värvid
FINANTSNÕUDED4
--• Eeldatav hanke maksumus on 50 000 EUR
--• Hinnapakkumus peab sisaldama nii trüki kui ka tarne kulusid
--• Pakkumine hinnatakse 100% hinnapõhiselt (madalaim hind võidab)

Requirements Preview

Sign up to view complete requirements and analysis

Documents

6 documents available with AI summaries

VastavustingimusedPDF
301647_vastavustingimused.pdf -- 7.8 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab kohustuslikult sotsiaalministri määruse nr 90 vastavaid parkimiskaarditoorikuid (20 000 tk), kus pakkujal peab olema esitatavaks tähtajaks valmis tootenäidis, puuduvad keelu- ja sanktsioonikohustused ning ärisaladus ei tohi katta hinda/hindamisandmeid.

Tehniline kirjeldus koos vormigaDOC
Tehniline kirjeldus koos vormiga (3) (1) (2).... -- 4.8 MB

Riigihange nõuab 20 000 pimedat või liikumispuudega isikut teenindava parkimiskaardi tooriku tootmist, kus kõik dokumendis toodud tehnilised ja välimuse nõuded (sh värvid, materjal, trükitehnika, turvaelementide paigutus ja kaardi mõõdud) on kohustuslikud; pakkuja peab olema suuteline tagama kogu tellimuse monoliitsena ja vastama sotsiaalministri määruse nr 90 nõuetele.

Hindamiskriteeriumid ja hinnatavad näitajadPDF
301647_hindamiskriteeriumid.pdf -- 3.0 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab 20 000 euronormi (sotsiaalministri määrus nr 90) vastavat liikumis- ja nägemispuuetega inimestele mõeldud parkimiskaardi toorikut – pakkumus hinnatakse 100% hinnapõhiselt (väikseim ühe kaardi hind koos trüki ja tarnega; muid kvalifitseerimisnõudeid pole dokumendis toodud), seega tasub pakkuda vaid siis, kui suudate pakkuda kõige madalamat hinda ja täita määruses sätestatud tehnilised/kujunduslikud nõuded.

Hankepass täiendatavate selgitustegaPDF
301647_hankepass_taiendavate_selgitustega.pdf -- 35.0 KB

Sotsiaalkindlustusamet ostab lihtsas hankes 20 000 toorikut parkimiskaartidele, mis peavad (kohustuslikult) vastama täpselt sotsiaalministri määruse nr. 90 ja selle lisas toodud kujunduse näidisele; pakkujal peab olema trükiettevõtte tehniline- ja finantsvõimekus, ei nõuta eelnevat riigihangete kogemust ning hanke ei saa osadeks jagada – sobilik igale trükifirmale, kes suudab koheselt nõuetekohaseid kaarte toota.

Hankelepingu projektDOC
Hankelepingu projekt (21) (1) (1).docx -- 36.7 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab 20 000 parkimiskaarti liikumispuudega või pimedate inimeste sõidukitele, nõudes toodetelt 100% kohustuslikku vastavust sotsiaalministri määrusele nr 90 ja toimetamist ühe ettemaksuga lepinguga (hankija ei luba ositalitsemist); pakkuja peab ise hindama, kas suudab täita formaalnõudeid ja hankealustes dokumentides toodud kvalifitseerimistingimusi.

Lihthankemenetluse kordDOC
Lihthankemenetluse kord (5) (1) (1) (1).docx -- 169.9 KB

See on riigihange 20 000 liikumispuudega või pimedat inimest teenindava parkimiskaardi tooriku ostuks, kus kohustuslik on täita sotsiaalministri määruse nr 90 nõuded ja esitada lõplik eestikeelne pakkumus ilma alternatiivsete lahendusteta.

Documents Preview

Sign up to view document summaries and analysis

Quality Score

Comprehensive quality analysis of this tender scoring legal compliance, clarity, completeness, fairness, practicality, data consistency, and sustainability on a 0-100 scale with detailed breakdown and recommendations.

Login

Add to Pipeline