Brauchen Sie Hilfe von Ausschreibungsexperten? Sehen Sie unseren Service zur Angebotserstellung
Ausschreibungen

Liikumispuudega või pimedat inimest teenindava sõiduki parkimiskaartide ost (Sotsiaalkindlustusamet)

Geschlossen

Einreichungsfrist abgelaufen

Die Einreichungsfrist für diese Ausschreibung ist abgelaufen und es werden keine weiteren Bewerbungen mehr angenommen. Die nachstehenden Informationen werden zu Referenzzwecken aufbewahrt.

Aktive Ausschreibungen durchsuchen
Frist
Abgelaufen
5. November 2025
Vertragsdetails
Kategorie
Lieferungen
Referenz
301647
Wert
€50,000
Standort
Estonia, Estland
Veröffentlicht
24. Oktober 2025
CPV-Code
Zeitplan des Projekts

Ausschreibung veröffentlicht

24. Oktober 2025

Frist für Fragen

29. Oktober 2025

Angebotsfrist

5. November 2025

Öffnung der Angebote

5. November 2025

Vertragsbeginn

30. November 2025

ErfolgswahrscheinlichkeitPRO
🔒
Upgrade auf Professional
Sehen Sie Ihre geschätzte Erfolgswahrscheinlichkeit basierend auf historischen Daten.
Upgrade auf Professional →
BieterinformationenPRO
🔒
Bieterinformationen freischalten
Sehen Sie Ausgabenmuster, bevorzugte Verfahren und mehr.
Upgrade auf Professional →
BrancheneinblickePRO
🔒
Brancheneinblicke freischalten
Sehen Sie durchschnittliche Zuschlagspreise, Wettbewerbsniveaus und Markttrends.
Upgrade auf Professional →
Budget
€50,000
Dauer
Nicht angegeben
Standort
Estonia
Typ
Lieferungen
Marktvergleich
Durchschn. Zuschlagspreis
€81,758
Durchschn. Angebote
2.0
Wettbewerb
Gering
KMU-Gewinner
94%
42 analysierte Ausschreibungen

Ursprüngliche Ausschreibungsbeschreibung

Sotsiaalkindlustusamet tellib liikumispuudega või pimedat inimest teenindavate parkimiskaartide toorikuid 20 000 tk. Parkimiskaardid peavad vastama sotsiaalministri määrusele nr. 90 (Riigi Teataja link: https://www.riigiteataja.ee/akt/107032025008?leiaKehtiv). Parkimiskaartide kujunduse näidised on leitavad aadressilt: https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1150/2201/3008/SOM_m9_lisa.pdf
Elektronische Einreichung

Risikoanalyse durchführen

Identifizieren Sie potenzielle Risiken, Inkonsistenzen und Warnsignale in allen Ausschreibungsdokumenten. Erhalten Sie einen detaillierten Risikobericht mit Schweregraden und Empfehlungen zur Risikominderung.

Anmelden

Erfolgsstrategie

Erhalten Sie eine KI-gestützte Gewinnstrategie, die auf diese Ausschreibung zugeschnitten ist. Beinhaltet Gewinnwahrscheinlichkeits-Score, wichtige Chancen und Herausforderungen, empfohlene Schwerpunkte für Angebote, Einblicke in die Wettbewerbspositionierung und umsetzbare Empfehlungen zur Maximierung Ihrer Chancen.

Anmelden

Wettbewerber

Upgrade, um zu sehen, welche Unternehmen wahrscheinlich auf diese Ausschreibung bieten werden, basierend auf historischen Beschaffungsdaten.

Anmelden

Anforderungen & Qualifikationen

31 Anforderungen in 5 Kategorien

Einreichung (5)
Verpflichtend (9)
Konformität (5)
Technisch (8)
Finanziell (4)
ESITAMISE NÕUDED5
--• Esitada lõplik eestikeelne pakkumus
--• Alternatiivsed lahendused ei ole lubatud
--• Pakkumus peab olema esitatud ilma tingimusteta
KOHUSTUSLIKUD NÕUDED9
--• Toota 20 000 parkimiskaardi toorikut
--• Kaardid peavad 100% vastama sotsiaalministri määruse nr 90 nõuetele
--• Kaardid peavad vastama määruse lisas toodud kujunduse näidisele
VASTAVUSNÕUDED5
--• Omada trükiettevõtte tehnilist võimekust
--• Omada trükiettevõtte finantsvõimekust
--• Eelnev riigihangete kogemus ei ole nõutav
TEHNILISED NÕUDED8
--• Esitada valmis tootenäidis esitatavaks tähtajaks
--• Tagada täpne vastavus tehnilise kirjelduses toodud nõuetele:
--Värvid
FINANTSNÕUDED4
--• Eeldatav hanke maksumus on 50 000 EUR
--• Hinnapakkumus peab sisaldama nii trüki kui ka tarne kulusid
--• Pakkumine hinnatakse 100% hinnapõhiselt (madalaim hind võidab)

Vorschau der Anforderungen

Registrieren Sie sich, um vollständige Anforderungen und Analysen anzuzeigen

Dokumente

6 Dokumente mit KI-Zusammenfassungen verfügbar

VastavustingimusedPDF
301647_vastavustingimused.pdf -- 7.8 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab kohustuslikult sotsiaalministri määruse nr 90 vastavaid parkimiskaarditoorikuid (20 000 tk), kus pakkujal peab olema esitatavaks tähtajaks valmis tootenäidis, puuduvad keelu- ja sanktsioonikohustused ning ärisaladus ei tohi katta hinda/hindamisandmeid.

Tehniline kirjeldus koos vormigaDOC
Tehniline kirjeldus koos vormiga (3) (1) (2).... -- 4.8 MB

Riigihange nõuab 20 000 pimedat või liikumispuudega isikut teenindava parkimiskaardi tooriku tootmist, kus kõik dokumendis toodud tehnilised ja välimuse nõuded (sh värvid, materjal, trükitehnika, turvaelementide paigutus ja kaardi mõõdud) on kohustuslikud; pakkuja peab olema suuteline tagama kogu tellimuse monoliitsena ja vastama sotsiaalministri määruse nr 90 nõuetele.

Hindamiskriteeriumid ja hinnatavad näitajadPDF
301647_hindamiskriteeriumid.pdf -- 3.0 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab 20 000 euronormi (sotsiaalministri määrus nr 90) vastavat liikumis- ja nägemispuuetega inimestele mõeldud parkimiskaardi toorikut – pakkumus hinnatakse 100% hinnapõhiselt (väikseim ühe kaardi hind koos trüki ja tarnega; muid kvalifitseerimisnõudeid pole dokumendis toodud), seega tasub pakkuda vaid siis, kui suudate pakkuda kõige madalamat hinda ja täita määruses sätestatud tehnilised/kujunduslikud nõuded.

Hankepass täiendatavate selgitustegaPDF
301647_hankepass_taiendavate_selgitustega.pdf -- 35.0 KB

Sotsiaalkindlustusamet ostab lihtsas hankes 20 000 toorikut parkimiskaartidele, mis peavad (kohustuslikult) vastama täpselt sotsiaalministri määruse nr. 90 ja selle lisas toodud kujunduse näidisele; pakkujal peab olema trükiettevõtte tehniline- ja finantsvõimekus, ei nõuta eelnevat riigihangete kogemust ning hanke ei saa osadeks jagada – sobilik igale trükifirmale, kes suudab koheselt nõuetekohaseid kaarte toota.

Hankelepingu projektDOC
Hankelepingu projekt (21) (1) (1).docx -- 36.7 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab 20 000 parkimiskaarti liikumispuudega või pimedate inimeste sõidukitele, nõudes toodetelt 100% kohustuslikku vastavust sotsiaalministri määrusele nr 90 ja toimetamist ühe ettemaksuga lepinguga (hankija ei luba ositalitsemist); pakkuja peab ise hindama, kas suudab täita formaalnõudeid ja hankealustes dokumentides toodud kvalifitseerimistingimusi.

Lihthankemenetluse kordDOC
Lihthankemenetluse kord (5) (1) (1) (1).docx -- 169.9 KB

See on riigihange 20 000 liikumispuudega või pimedat inimest teenindava parkimiskaardi tooriku ostuks, kus kohustuslik on täita sotsiaalministri määruse nr 90 nõuded ja esitada lõplik eestikeelne pakkumus ilma alternatiivsete lahendusteta.

Vorschau der Dokumente

Registrieren Sie sich, um Dokumentenzusammenfassungen und Analysen anzuzeigen

Qualitätsbewertung

Umfassende Qualitätsanalyse dieser Ausschreibung, die rechtliche Konformität, Klarheit, Vollständigkeit, Fairness, Praktikabilität, Datenkonsistenz und Nachhaltigkeit auf einer Skala von 0-100 mit detaillierter Aufschlüsselung und Empfehlungen bewertet.

Anmelden

Zur Pipeline hinzufügen