Besoin de l'aide d'un expert en appels d'offres ? Découvrez notre service de préparation d'appels d'offres
Retour aux appels d'offres

Liikumispuudega või pimedat inimest teenindava sõiduki parkimiskaartide ost (Sotsiaalkindlustusamet)

Fermé

Date limite de soumission dépassée

La date limite de soumission de cet appel d'offres est dépassée et il n'accepte plus de candidatures. Les informations ci-dessous sont conservées à titre de référence.

Parcourir les appels d'offres actifs
Date limite
Expiré
5 novembre 2025
Détails du contrat
Catégorie
Fournitures
Référence
301647
Valeur
€50,000
Lieu
Estonia, Estonie
Publié
24 octobre 2025
Code CPV
Calendrier du projet

Publication de l'appel d'offres

24 octobre 2025

Date limite pour les questions

29 octobre 2025

Date limite de soumission

5 novembre 2025

Ouverture de l'appel d'offres

5 novembre 2025

Date de début du contrat

30 novembre 2025

Probabilité de gainPRO
🔒
Passer au Professionnel
Consultez votre probabilité de gain estimée basée sur les données historiques.
Passer au Professionnel →
Intelligence acheteurPRO
🔒
Débloquer l'intelligence acheteur
Consultez les modèles de dépenses, les procédures préférées et plus encore.
Passer au Professionnel →
Aperçu du secteurPRO
🔒
Débloquer les aperçus du secteur
Consultez les prix gagnants moyens, les niveaux de concurrence et les tendances du marché.
Passer au Professionnel →
Budget
€50,000
Durée
Non spécifié
Lieu
Estonia
Type
Fournitures
Référentiel de marché
Prix moyen gagnant
€81,758
Offres moyennes
2.0
Concurrence
Faible
PME gagnantes
94%
42 appels d'offres analysés

Description originale de l'appel d'offres

Sotsiaalkindlustusamet tellib liikumispuudega või pimedat inimest teenindavate parkimiskaartide toorikuid 20 000 tk. Parkimiskaardid peavad vastama sotsiaalministri määrusele nr. 90 (Riigi Teataja link: https://www.riigiteataja.ee/akt/107032025008?leiaKehtiv). Parkimiskaartide kujunduse näidised on leitavad aadressilt: https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1150/2201/3008/SOM_m9_lisa.pdf
Soumission électronique

Lancer l'analyse des risques

Identifiez les risques potentiels, les incohérences et les signaux d'alerte dans l'ensemble des documents de l'appel d'offres. Obtenez un rapport de risque détaillé avec les niveaux de gravité et les recommandations d'atténuation.

Se connecter

Stratégie gagnante

Obtenez une stratégie gagnante générée par l'IA et adaptée à cet appel d'offres. Comprend un score de probabilité de succès, les opportunités et défis clés, les axes prioritaires de l'offre, une analyse du positionnement concurrentiel et des recommandations concrètes pour maximiser vos chances.

Se connecter

Concurrents

Passez à un plan supérieur pour voir quelles entreprises sont susceptibles de soumissionner pour cet appel d'offres, basé sur les données historiques.

Se connecter

Exigences et qualifications

31 exigences dans 5 catégories

Soumission (5)
Obligatoire (9)
Conformité (5)
Technique (8)
Financier (4)
ESITAMISE NÕUDED5
--• Esitada lõplik eestikeelne pakkumus
--• Alternatiivsed lahendused ei ole lubatud
--• Pakkumus peab olema esitatud ilma tingimusteta
KOHUSTUSLIKUD NÕUDED9
--• Toota 20 000 parkimiskaardi toorikut
--• Kaardid peavad 100% vastama sotsiaalministri määruse nr 90 nõuetele
--• Kaardid peavad vastama määruse lisas toodud kujunduse näidisele
VASTAVUSNÕUDED5
--• Omada trükiettevõtte tehnilist võimekust
--• Omada trükiettevõtte finantsvõimekust
--• Eelnev riigihangete kogemus ei ole nõutav
TEHNILISED NÕUDED8
--• Esitada valmis tootenäidis esitatavaks tähtajaks
--• Tagada täpne vastavus tehnilise kirjelduses toodud nõuetele:
--Värvid
FINANTSNÕUDED4
--• Eeldatav hanke maksumus on 50 000 EUR
--• Hinnapakkumus peab sisaldama nii trüki kui ka tarne kulusid
--• Pakkumine hinnatakse 100% hinnapõhiselt (madalaim hind võidab)

Aperçu des exigences

Inscrivez-vous pour consulter les exigences et l'analyse complètes

Documents

6 documents disponibles avec des résumés IA

VastavustingimusedPDF
301647_vastavustingimused.pdf -- 7.8 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab kohustuslikult sotsiaalministri määruse nr 90 vastavaid parkimiskaarditoorikuid (20 000 tk), kus pakkujal peab olema esitatavaks tähtajaks valmis tootenäidis, puuduvad keelu- ja sanktsioonikohustused ning ärisaladus ei tohi katta hinda/hindamisandmeid.

Tehniline kirjeldus koos vormigaDOC
Tehniline kirjeldus koos vormiga (3) (1) (2).... -- 4.8 MB

Riigihange nõuab 20 000 pimedat või liikumispuudega isikut teenindava parkimiskaardi tooriku tootmist, kus kõik dokumendis toodud tehnilised ja välimuse nõuded (sh värvid, materjal, trükitehnika, turvaelementide paigutus ja kaardi mõõdud) on kohustuslikud; pakkuja peab olema suuteline tagama kogu tellimuse monoliitsena ja vastama sotsiaalministri määruse nr 90 nõuetele.

Hindamiskriteeriumid ja hinnatavad näitajadPDF
301647_hindamiskriteeriumid.pdf -- 3.0 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab 20 000 euronormi (sotsiaalministri määrus nr 90) vastavat liikumis- ja nägemispuuetega inimestele mõeldud parkimiskaardi toorikut – pakkumus hinnatakse 100% hinnapõhiselt (väikseim ühe kaardi hind koos trüki ja tarnega; muid kvalifitseerimisnõudeid pole dokumendis toodud), seega tasub pakkuda vaid siis, kui suudate pakkuda kõige madalamat hinda ja täita määruses sätestatud tehnilised/kujunduslikud nõuded.

Hankepass täiendatavate selgitustegaPDF
301647_hankepass_taiendavate_selgitustega.pdf -- 35.0 KB

Sotsiaalkindlustusamet ostab lihtsas hankes 20 000 toorikut parkimiskaartidele, mis peavad (kohustuslikult) vastama täpselt sotsiaalministri määruse nr. 90 ja selle lisas toodud kujunduse näidisele; pakkujal peab olema trükiettevõtte tehniline- ja finantsvõimekus, ei nõuta eelnevat riigihangete kogemust ning hanke ei saa osadeks jagada – sobilik igale trükifirmale, kes suudab koheselt nõuetekohaseid kaarte toota.

Hankelepingu projektDOC
Hankelepingu projekt (21) (1) (1).docx -- 36.7 KB

Riigi Tugiteenuste Keskus ostab 20 000 parkimiskaarti liikumispuudega või pimedate inimeste sõidukitele, nõudes toodetelt 100% kohustuslikku vastavust sotsiaalministri määrusele nr 90 ja toimetamist ühe ettemaksuga lepinguga (hankija ei luba ositalitsemist); pakkuja peab ise hindama, kas suudab täita formaalnõudeid ja hankealustes dokumentides toodud kvalifitseerimistingimusi.

Lihthankemenetluse kordDOC
Lihthankemenetluse kord (5) (1) (1) (1).docx -- 169.9 KB

See on riigihange 20 000 liikumispuudega või pimedat inimest teenindava parkimiskaardi tooriku ostuks, kus kohustuslik on täita sotsiaalministri määruse nr 90 nõuded ja esitada lõplik eestikeelne pakkumus ilma alternatiivsete lahendusteta.

Aperçu des documents

Inscrivez-vous pour consulter les résumés et l'analyse des documents

Score de qualité

Analyse qualitative complète de cet appel d'offres évaluant la conformité juridique, la clarté, l'exhaustivité, l'équité, la faisabilité, la cohérence des données et la durabilité sur une échelle de 0 à 100 avec une ventilation détaillée et des recommandations.

Se connecter

Ajouter au Pipeline