Want tender expert help? See our tender preparation service
Tenders

Saare maakond, Saaremaa vald, Mändjala küla, Tormiranna ja Luite tee kinnistute liitumine elektrivõrguga (LC3795, IP7723, LC4087, LC4089, LC4088)

Closed

Submission Deadline Has Passed

This tender's submission deadline has passed and is no longer accepting applications. The information below is kept for reference purposes.

Browse Active Tenders
Deadline
Expired
November 17, 2025
Contract Details
Category
Construction
Reference
302229
Value
€68,000
Location
Estonia
Published
November 06, 2025
Organization
CPV Code
Project Timeline

Tender Published

November 06, 2025

Deadline for Questions

November 10, 2025

Submission Deadline

November 17, 2025

Tender Opening

November 17, 2025

Contract Start Date

November 18, 2025

Win ProbabilityPRO
🔒
Upgrade to Professional
See your estimated win probability based on historical data.
Upgrade to Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Unlock Buyer Intelligence
See spending patterns, preferred procedures, and more.
Upgrade to Professional →
Sector InsightsPRO
🔒
Unlock Sector Insights
See average winning prices, competition levels, and market trends.
Upgrade to Professional →
Budget
€68,000
Duration
Not specified
Location
Estonia
Type
Construction
Market Benchmark
Avg. Winning Price
€524,963
Avg. Bids
4.7
Competition
Medium
SME Winners
94%
5,932 tenders analyzed

Original Tender Description

Hange on välja kuulutatud Tormiranna ja Luite tee eramute liitumiseks, Mändjalas, Saaremaal. Ehitada vastavalt projektile. Tööde üleandmise tähtaeg on 27.02.2026. KAJ, trafo, arvestid ja kontsentraatori hangib Elektrilevi ja annab töövõtjale paigaldamiseks üle. Elektrilevi poolt hangitavate seadmete ja materjalide transport ning sellega kaasnevad kulud Elektrilevi tarnepartnerilt objektile kuuluvad töövõtja töö mahtu.
EU FundedElectronic Submission

Run Risk Analysis

Identify potential risks, inconsistencies, and red flags across all tender documents. Get a detailed risk report with severity levels and mitigation recommendations.

Login

Win Strategy

Get an AI-powered winning strategy tailored to this tender. Includes win probability score, key opportunities and challenges, recommended bid focus areas, competitive positioning insights, and actionable recommendations to maximize your chances.

Login

Competitors

Upgrade to see which companies are likely to bid on this tender, based on historical procurement data.

Login

Requirements & Qualifications

26 requirements across 5 categories

Submission (9)
Mandatory (4)
Compliance (4)
Technical (5)
Financial (4)
ESITAMISE NÕUDED9
--• Täidetud maksumuse tabel (.xls formaadis)
--• Varasemate tööde nimekiri koos:
--Tööde kirjeldused
KOHUSTUSLIKUD NÕUDED4
--• Peab olema juriidiline isik või füüsiline isik ettevõtjana
--• Ei tohi olla kõrvaldatud hangetelt (maksupuudujäägid, kriminaalkaristused, pankrotid)
--• Peab esitama õiguspärase allkirjastatud pakkumuse
VASTAVUSNÕUDED4
--• A-pädevusega juhtiv isik (elektritöid juhtima õigustatud)
--• Lülitamisõigustega töötaja (vooluringide välja-/sisselülitamise õigus)
--• C-isik (vastutav elektritööde teostamise eest)
TEHNILISED NÕUDED5
--• Minimaalselt 3 sarnast elektriehitustööd viimase 5 aasta jooksul
--• Üks varasematest töödest peab olema vähemalt 40 000 EUR väärtuses
--• Tõestatud kogemus elektrivõrgu ehitamisel/renoveerimisel
FINANTSNÕUDED4
--• Maksumuse tabel nõuetekohaselt täidetuna (vaadake manustatud .xls faili)
--• Pakkumine esitada ilma käibemaksuta
--• Hinnatav ainult kogumaksumuse alusel (madalaim hind võidab)

Requirements Preview

Sign up to view complete requirements and analysis

Documents

7 documents available with AI summaries

VastavustingimusedPDF
302229_vastavustingimused.pdf -- 9.4 KB

Dokument esitab pakkujale kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded (A-pädevusega juhtiv isik, lülitamisõigustega töötaja ja C-isik) ning maksumuse tabeli täitmise nõude.

Pakkuja esitab täidetud maksumuse tabeliXLS
Maksumuse_tabel_IP7723_LC3795_LC4089_LC4088_L... -- 9.0 KB

No summary available for this document.

Varasemate hankelepingute informatsioonDOC
Varasemate hankelepingute informatsioon 10620... -- 22.3 KB

{"generated_file_id": "3c722781-09cb-4f4d-b86f-17d6c2005ea5", "generated_at": "2025-11-06T15:22:58.155202", "generated_filename": "generated_Varasemate hankelepingute informatsioon 1062022.docx", "generation_source": "ai_document_generation", "ai_summary": "Dokument on p\u00e4ring varasemate elektriehitust\u00f6\u00f6de lepingute kohta, kus pakkuja peab t\u00f5endama v\u00e4hemalt kolme sarnast t\u00f6\u00f6d viimase 5 aasta jooksul, millest \u00fcks on v\u00e4hemalt 40 000 \u20ac v\u00e4\u00e4rtuses."}

Hindamiskriteeriumid ja hinnatavad näitajadPDF
302229_hindamiskriteeriumid.pdf -- 3.0 KB

Dokument selgitab, et pakkumusi hinnatakse ainult hinna alusel – madalaim kogumaksumus ilma maksudeta võidab.

Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimusedPDF
302229_korvaldamise_alused_ja_kvalifitseerimi... -- 7.2 KB

Dokument loetleb kohustuslikud ja vabatahtlikud kõrvaldamise alused ning tehnilise/kutsealase kvalifikatsiooni nõuded (vähemalt 3 sarnast elektriehitustööd viimase 5 aasta jooksul), mida pakkujal peab hankele kandideerimiseks olema.

ProjektZIP
EPP-928937-6_Tellimuse_dokumendid.zip -- 63.3 MB

No summary available for this document.

Väikehanke alusdokumendid 11.09.2025ZIP
Väikehanke_alusdokumendid (11092025).zip -- 2.1 MB

No summary available for this document.

Documents Preview

Sign up to view document summaries and analysis

Quality Score

Comprehensive quality analysis of this tender scoring legal compliance, clarity, completeness, fairness, practicality, data consistency, and sustainability on a 0-100 scale with detailed breakdown and recommendations.

Login

Add to Pipeline