Want tender expert help? See our tender preparation service
Tenders

Execució d'obres a la xarxa d'abastament d'aigua potable, incloses en diverses projectes: - Projecte executiu de recuperació dels pous Borrell i Institut per a l'abastament d'aigua potable al municipi de Mollet del Vallès. - Projecte executiu per a la modificació del traçat de les canonades d’aigua en el creuament del ferrocarril, al terme municipal de Mollet del Vallès. - Projecte executiu de substitució d’un tram de la canonada de subministrament d’aigua potable de fibrociment existent, al carrer Castelao i Palaudàries, al terme municipal de Mollet del Vallès. - Projecte executiu de substitució d’un tram de la canonada de subministrament d’aigua potable de fibrociment existent al carrer Jacinto Benavente, al terme municipal de Mollet del Vallès. Aquestes actuacions contribueixen a millorar la garantia de subministrament mitjançant la recuperació de captacions subterrànies pròpies, la reparació d’avaries i la millora de la xarxa responent a diversos factors: - L'aturada de l’explotació dels Pous Garbí arran dels nous requeriments normatius establerts pel Reial Decret 3/2023, que regula la presència de PFAS. - L’oportunitat de reduir la dependència de la compra d’aigua en alta a ATL, incrementant la resiliència hídrica local, i disminuint el cost del servei d’abastament. L’adequació a les mesures de reforç del subministrament contemplades al Pla d’Emergència per Sequera. - La necessitat de renovar i reparar trams de xarxa de fibrociment, o bé substitució de canonades provisionals instal·lades per avaria. Amb les actuacions, s’avança també en el compliment de l’Agenda 2030 i els Objectius de Desenvolupament Sostenible.

Closed

Submission Deadline Has Passed

This tender's submission deadline has passed and is no longer accepting applications. The information below is kept for reference purposes.

Browse Active Tenders
Deadline
Expired
April 23, 2026
Contract Details
Category
Other
Reference
COOB/25009
Value
€649,765
Location
ES511, Spain
Published
August 27, 2026
CPV Code
Project Timeline

Tender Published

March 27, 2026

Deadline for Questions

April 16, 2026

Submission Deadline

April 23, 2026

Budget
€649,765
Duration
4 months
Location
ES511
Type
Other

Original Tender Description

Execució d'obres a la xarxa d'abastament d'aigua potable, incloses en diverses projectes: - Projecte executiu de recuperació dels pous Borrell i Institut per a l'abastament d'aigua potable al municipi de Mollet del Vallès. - Projecte executiu per a la modificació del traçat de les canonades d’aigua en el creuament del ferrocarril, al terme municipal de Mollet del Vallès. - Projecte executiu de substitució d’un tram de la canonada de subministrament d’aigua potable de fibrociment existent, al car

Risk Analysis

Risk analysis is not yet available for this country's tenders. Currently supported: Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, France, UK, Denmark, Netherlands, Norway, and Finland.

Win Strategy

Get an AI-powered winning strategy tailored to this tender. Includes win probability score, key opportunities and challenges, recommended bid focus areas, competitive positioning insights, and actionable recommendations to maximize your chances.

Login

Competitors

Upgrade to see which companies are likely to bid on this tender, based on historical procurement data.

Login

Requirements & Qualifications

AI extracts and organizes all requirements from tender documents — mandatory qualifications, technical specifications, financial conditions, and submission rules — clearly categorized so you know exactly what's needed to bid.

Login

Basic Requirements

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documents

3 documents available with AI summaries

Detalle de la licitacionDOC

No summary available for this document.

Pliego tecnico (PPT): 25009ob Lot 1 Projecte d'obra.pdfPDF
25009ob Lot 1 Projecte d'obra.pdf

No summary available for this document.

Pliego administrativo (PCAP): 25009ob PCAP.pdfPDF
25009ob PCAP.pdf

No summary available for this document.

Documents Preview

Sign up to view document summaries and analysis

Quality Score

Comprehensive quality analysis of this tender scoring legal compliance, clarity, completeness, fairness, practicality, data consistency, and sustainability on a 0-100 scale with detailed breakdown and recommendations.

Login

Add to Pipeline