Want tender expert help? See our tender preparation service
Tenders

PUBLIC PASSENGER TRANSPORT SERVICE IN COUNTY LINE ROAD TRAFFIC IN THE AREA OF SPLIT-DALMATIA COUNTY

Open
Deadline
13 days left
September 15, 2026
Contract Details
Category
Other
Reference
EVV 15/26
Value
€87,085,698
Location
Split-Dalmatia County, Croatia
Published
August 25, 2026
CPV Code
Project Timeline

Tender Published

July 17, 2026

Deadline for Questions

September 08, 2026

Submission Deadline

September 15, 2026

Budget
€87,085,698
Duration
Not specified
Location
Split-Dalmatia County
Type
Other

Original Tender Description

Javna usluga prijevoza putnika u županijskom linijskom cestovnom prometu na području Splitsko-dalmatinske županije i dijelom u Šibensko - kninskoj i Dubrovačko - neretvanskoj županiji (6 grupa) sukladno Dokumentaciji o nabavi. Ponuditelj se obvezuje prijevoz vršiti kvalitetno, pravodobno i sigurno u skladu s odredbama Zakona o prijevozu u cestovnom prometu (NN 41/18, 98/19, 30/21, 114/22, 136/24), drugim zakonima i podzakonskim aktima kojima se regulira prijevoz putnika.

Risk Analysis

Risk analysis is not yet available for this country's tenders. Currently supported: Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, France, UK, Denmark, Netherlands, Norway, and Finland.

Win Strategy

Get an AI-powered winning strategy tailored to this tender. Includes win probability score, key opportunities and challenges, recommended bid focus areas, competitive positioning insights, and actionable recommendations to maximize your chances.

Login

Competitors

Upgrade to see which companies are likely to bid on this tender, based on historical procurement data.

Login

Requirements & Qualifications

AI extracts and organizes all requirements from tender documents — mandatory qualifications, technical specifications, financial conditions, and submission rules — clearly categorized so you know exactly what's needed to bid.

Login

Basic Requirements

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documents

109 documents available with AI summaries

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 10 - Izjava o prosječnoj starosti vozi... -- 28.9 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 10 - Izjava o prosječnoj starosti vozi... -- 28.9 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 10 - Izjava o prosječnoj starosti vozi... -- 28.9 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 10 - Izjava o prosječnoj starosti vozi... -- 28.9 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 10 - Izjava o prosječnoj starosti vozi... -- 28.9 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 10 - Izjava o prosječnoj starosti vozi... -- 28.9 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 11 - Izjava o Kolektivnom ugovoru.docx -- 25.7 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 11 - Izjava o Kolektivnom ugovoru.docx -- 25.7 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 11 - Izjava o Kolektivnom ugovoru.docx -- 25.7 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 11 - Izjava o Kolektivnom ugovoru.docx -- 25.7 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 11 - Izjava o Kolektivnom ugovoru.docx -- 25.7 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 11 - Izjava o Kolektivnom ugovoru.docx -- 25.7 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1.1 Plan pružanja usluge prijevoza_gru... -- 4.0 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1.2 Plan pružanja usluge prijevoza_gru... -- 4.6 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1.3_Plan pružanja usluge prijevoza_gru... -- 3.4 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1.4_Plan pružanja usluge prijevoza_gru... -- 3.9 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1.5_Plan pružanja usluge prijevoza_gru... -- 2.6 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1.6_Plan pružanja usluge prijevoza_gru... -- 2.1 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_grupa... -- 1.5 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_grupa... -- 1.7 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_grupa... -- 1.2 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_grupa... -- 1.4 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_grupa... -- 1012.1 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_grupa... -- 789.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 293.8 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 293.8 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 293.8 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 293.8 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 293.8 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 293.8 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 1.3 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 1.3 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 1.3 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 1.3 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 1.3 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 1_Plan pružanja usluge prijevoza_prika... -- 1.3 MB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeDOC
Prilog 2 - Standardi kvalitete_sve grupe_0907... -- 37.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeDOC
Prilog 2 - Standardi kvalitete_sve grupe_0907... -- 37.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeDOC
Prilog 2 - Standardi kvalitete_sve grupe_0907... -- 37.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeDOC
Prilog 2 - Standardi kvalitete_sve grupe_0907... -- 37.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeDOC
Prilog 2 - Standardi kvalitete_sve grupe_0907... -- 37.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeDOC
Prilog 2 - Standardi kvalitete_sve grupe_0907... -- 37.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 3 - Metodologija izračuna neto financi... -- 119.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 3 - Metodologija izračuna neto financi... -- 119.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 3 - Metodologija izračuna neto financi... -- 119.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 3 - Metodologija izračuna neto financi... -- 119.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 3 - Metodologija izračuna neto financi... -- 119.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 3 - Metodologija izračuna neto financi... -- 119.4 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 4.1_Procijenjeni iznos naknade za prvu... -- 67.2 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 4.2_Procijenjeni iznos naknade za prvu... -- 70.0 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 4.3_Procijenjeni iznos naknade za prvu... -- 68.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 4.4_Procijenjeni iznos naknade za prvu... -- 71.7 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 4.5_Procijenjeni iznos naknade za prvu... -- 65.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 4.6_Procijenjeni iznos naknade za prvu... -- 61.2 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijePDF
Prilog 4.6_Procijenjeni iznos naknade za prvu... -- 69.1 KB

No summary available for this document.

TroškovnikXLS
Prilog 5.1. Troškovnik - Grupa 1.xlsx -- 18.8 KB

No summary available for this document.

TroškovnikXLS
Prilog 5.2. Troškovnik - Grupa 2.xlsx -- 18.7 KB

No summary available for this document.

TroškovnikXLS
Prilog 5.3. Troškovnik - Grupa 3.xlsx -- 18.7 KB

No summary available for this document.

TroškovnikXLS
Prilog 5.4. Troškovnik - Grupa 4.xlsx -- 18.7 KB

No summary available for this document.

TroškovnikXLS
Prilog 5.5. Troškovnik - Grupa 5.xlsx -- 18.7 KB

No summary available for this document.

TroškovnikXLS
Prilog 5.6. Troškovnik - Grupa 6 - izmijenjen... -- 19.3 KB

No summary available for this document.

Prijedlog okvirnog sporazumaDOC
Prilog 6 - izmijenjeni Okvirni sporazum o jav... -- 41.7 KB

No summary available for this document.

Prijedlog okvirnog sporazumaDOC
Prilog 6 - izmijenjeni Okvirni sporazum o jav... -- 41.7 KB

No summary available for this document.

Prijedlog okvirnog sporazumaDOC
Prilog 6 - izmijenjeni Okvirni sporazum o jav... -- 41.7 KB

No summary available for this document.

Prijedlog okvirnog sporazumaDOC
Prilog 6 - izmijenjeni Okvirni sporazum o jav... -- 41.7 KB

No summary available for this document.

Prijedlog okvirnog sporazumaDOC
Prilog 6 - izmijenjeni Okvirni sporazum o jav... -- 41.7 KB

No summary available for this document.

Prijedlog okvirnog sporazumaDOC
Prilog 6 - izmijenjeni Okvirni sporazum o jav... -- 41.7 KB

No summary available for this document.

Prijedlog ugovoraDOC
Prilog 7 - izmijenjeni Ugovor o javnoj usluzi... -- 61.1 KB

No summary available for this document.

Prijedlog ugovoraDOC
Prilog 7 - izmijenjeni Ugovor o javnoj usluzi... -- 61.1 KB

No summary available for this document.

Prijedlog ugovoraDOC
Prilog 7 - izmijenjeni Ugovor o javnoj usluzi... -- 61.1 KB

No summary available for this document.

Prijedlog ugovoraDOC
Prilog 7 - izmijenjeni Ugovor o javnoj usluzi... -- 61.1 KB

No summary available for this document.

Prijedlog ugovoraDOC
Prilog 7 - izmijenjeni Ugovor o javnoj usluzi... -- 61.1 KB

No summary available for this document.

Prijedlog ugovoraDOC
Prilog 7 - izmijenjeni Ugovor o javnoj usluzi... -- 61.1 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.1_Obrazac mjesečnog izvještaja_po li... -- 24.0 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.1_Obrazac mjesečnog izvještaja_po li... -- 24.0 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.1_Obrazac mjesečnog izvještaja_po li... -- 24.0 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.1_Obrazac mjesečnog izvještaja_po li... -- 24.0 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.1_Obrazac mjesečnog izvještaja_po li... -- 24.0 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.1_Obrazac mjesečnog izvještaja_po li... -- 24.0 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.2_Obrazac mjesečnog izvještaja_ukupn... -- 23.8 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.2_Obrazac mjesečnog izvještaja_ukupn... -- 23.8 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.2_Obrazac mjesečnog izvještaja_ukupn... -- 23.8 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.2_Obrazac mjesečnog izvještaja_ukupn... -- 23.8 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.2_Obrazac mjesečnog izvještaja_ukupn... -- 23.8 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.2_Obrazac mjesečnog izvještaja_ukupn... -- 23.8 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.3_Obrazac godišnjeg izvještaja_po li... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.3_Obrazac godišnjeg izvještaja_po li... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.3_Obrazac godišnjeg izvještaja_po li... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.3_Obrazac godišnjeg izvještaja_po li... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.3_Obrazac godišnjeg izvještaja_po li... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.3_Obrazac godišnjeg izvještaja_po li... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.4_Obrazac godišnjeg izvještaja_ukupn... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.4_Obrazac godišnjeg izvještaja_ukupn... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.4_Obrazac godišnjeg izvještaja_ukupn... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.4_Obrazac godišnjeg izvještaja_ukupn... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.4_Obrazac godišnjeg izvještaja_ukupn... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
Prilog 8.4_Obrazac godišnjeg izvještaja_ukupn... -- 25.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeXLS
Prilog 9 - Vozni red_10072026.xlsx -- 98.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeXLS
Prilog 9 - Vozni red_10072026.xlsx -- 98.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeXLS
Prilog 9 - Vozni red_10072026.xlsx -- 98.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeXLS
Prilog 9 - Vozni red_10072026.xlsx -- 98.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeXLS
Prilog 9 - Vozni red_10072026.xlsx -- 98.5 KB

No summary available for this document.

Tehničke specifikacijeXLS
Prilog 9 - Vozni red_10072026.xlsx -- 98.5 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
PRILOG -Izjava o nepostojanju okolnosti iz čl... -- 19.1 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
PRILOG -Izjava o nepostojanju okolnosti iz čl... -- 19.1 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
PRILOG -Izjava o nepostojanju okolnosti iz čl... -- 19.1 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
PRILOG -Izjava o nepostojanju okolnosti iz čl... -- 19.1 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
PRILOG -Izjava o nepostojanju okolnosti iz čl... -- 19.1 KB

No summary available for this document.

Drugi dokument/izjava grupeDOC
PRILOG -Izjava o nepostojanju okolnosti iz čl... -- 19.1 KB

No summary available for this document.

Documents Preview

Sign up to view document summaries and analysis

Quality Score

Comprehensive quality analysis of this tender scoring legal compliance, clarity, completeness, fairness, practicality, data consistency, and sustainability on a 0-100 scale with detailed breakdown and recommendations.

Login

Add to Pipeline