Want tender expert help? See our tender preparation service
Tenders

Wykonanie 327 operatów szacunkowych, w tym: 80 lokali mieszkalnych, 3 lokali użytkowych, 3 garaży, 160 nieruchomości gruntowych, 80 określających wartość ograniczonego prawa rzeczowego oraz ...

Closed

Submission Deadline Has Passed

This tender's submission deadline has passed and is no longer accepting applications. The information below is kept for reference purposes.

Browse Active Tenders
Deadline
Expired
December 30, 2025
Contract Details
Category
Services
Reference
2025/BZP 00611862/01
Value
Not disclosed
Location
Lubelskie, Poland
Published
August 26, 2026
Organization
CPV Code
Project Timeline

Deadline for Questions

December 23, 2025

Submission Deadline

December 30, 2025

Win ProbabilityPRO
🔒
Upgrade to Professional
See your estimated win probability based on historical data.
Upgrade to Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Unlock Buyer Intelligence
See spending patterns, preferred procedures, and more.
Upgrade to Professional →
Sector InsightsPRO
🔒
Unlock Sector Insights
See average winning prices, competition levels, and market trends.
Upgrade to Professional →
Budget
Not disclosed
Duration
Not specified
Location
Lubelskie
Type
Services
Market Benchmark
Avg. Winning Price
€496,142
Avg. Bids
0.6
Competition
Low
SME Winners
93%
25,840 tenders analyzed

Original Tender Description

Wykonanie 327 operatów szacunkowych, w tym: 80 lokali mieszkalnych, 3 lokali użytkowych, 3 garaży, 160 nieruchomości gruntowych, 80 określających wartość ograniczonego prawa rzeczowego oraz ...

Run Risk Analysis

Identify potential risks, inconsistencies, and red flags across all tender documents. Get a detailed risk report with severity levels and mitigation recommendations.

Login

Win Strategy

Get an AI-powered winning strategy tailored to this tender. Includes win probability score, key opportunities and challenges, recommended bid focus areas, competitive positioning insights, and actionable recommendations to maximize your chances.

Login

Competitors

Upgrade to see which companies are likely to bid on this tender, based on historical procurement data.

Login

Requirements & Qualifications

AI extracts and organizes all requirements from tender documents — mandatory qualifications, technical specifications, financial conditions, and submission rules — clearly categorized so you know exactly what's needed to bid.

Login

Basic Requirements

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documents

36 documents available with AI summaries

Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części I-VI.pdfPDF
Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia... -- 117.8 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części III - Protokół zdawczo-odbiorczy.pdfPDF
Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części III - Pro... -- 80.0 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części II - Protokół zdawczo-odbiorczy.pdfPDF
Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części II - Prot... -- 80.0 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części I – Protokół zdawczo-odbiorczy.pdfPDF
Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części I – Proto... -- 77.5 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części IV - Protokół zdawczo-odbiorczy.pdfPDF
Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części IV - Prot... -- 79.1 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części VI - Protokół zdawczo-odbiorczy.pdfPDF
Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części VI - Prot... -- 77.9 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części V - Protokół zdawczo-odbiorczy.pdfPDF
Zał. nr 1 do Wzoru umowy dla części V - Proto... -- 80.0 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2a do SWZ - Wzór umowy dla cz. I.pdfPDF
Zał. nr 2a do SWZ - Wzór umowy dla cz. I.pdf -- 166.1 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2b do SWZ - Wzór umowy dla cz. II.pdfPDF
Zał. nr 2b do SWZ - Wzór umowy dla cz. II.pdf -- 168.3 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2c do SWZ - Wzór umowy dla cz. III.pdfPDF
Zał. nr 2c do SWZ - Wzór umowy dla cz. III.pd... -- 176.0 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2d do SWZ - Wzór umowy dla cz. IV.pdfPDF
Zał. nr 2d do SWZ - Wzór umowy dla cz. IV.pdf -- 167.9 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części III - Klauzula informacyjna.pdfPDF
Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części III - Kla... -- 87.1 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części II - Klauzula informacyjna.pdfPDF
Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części II - Klau... -- 87.1 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części I - Klauzula informacyjna.pdfPDF
Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części I - Klauz... -- 87.1 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części IV - Klauzula informacyjna.pdfPDF
Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części IV - Klau... -- 87.6 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części VI - Klauzula informacyjna.pdfPDF
Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części VI - Klau... -- 87.7 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części V - Klauzula informacyjna.pdfPDF
Zał. nr 2 do Wzoru umowy dla części V - Klauz... -- 87.6 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2e do SWZ - Wzór umowy dla cz. V.pdfPDF
Zał. nr 2e do SWZ - Wzór umowy dla cz. V.pdf -- 161.6 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 2f do SWZ - Wzór umowy dla cz. VI.pdfPDF
Zał. nr 2f do SWZ - Wzór umowy dla cz. VI.pdf -- 143.4 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 3 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz ...DOC
Zał. nr 3 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawc... -- 50.0 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 3 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz ...PDF
Zał. nr 3 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawc... -- 91.2 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o niepodle...DOC
Zał. nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenie podmiotu... -- 52.5 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o niepodle...PDF
Zał. nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenie podmiotu... -- 87.9 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5a do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części I.odtDOC
Zał. nr 5a do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 21.7 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5a do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części I.pdfPDF
Zał. nr 5a do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 66.3 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5b do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części II.odtDOC
Zał. nr 5b do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 19.6 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5b do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części II.pdfPDF
Zał. nr 5b do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 57.3 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5c do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części III.odtDOC
Zał. nr 5c do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 19.5 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5c do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części III.pdfPDF
Zał. nr 5c do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 56.8 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5d do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części IV.odtDOC
Zał. nr 5d do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 19.4 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5d do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części IV.pdfPDF
Zał. nr 5d do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 56.8 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5e do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części V.odtDOC
Zał. nr 5e do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 21.5 KB

No summary available for this document.

Zał. nr 5e do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla części V.pdfPDF
Zał. nr 5e do SWZ - wzór wyceny ofertowej dla... -- 57.9 KB

No summary available for this document.

(30-12-2025) Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
(30-12-2025) Informacja z otwarcia ofert.pdf

No summary available for this document.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w części I-VI.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

No summary available for this document.

Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf

No summary available for this document.

Documents Preview

Sign up to view document summaries and analysis

Quality Score

Comprehensive quality analysis of this tender scoring legal compliance, clarity, completeness, fairness, practicality, data consistency, and sustainability on a 0-100 scale with detailed breakdown and recommendations.

Login

Add to Pipeline