Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
🇫🇷 Prantsusmaa

Prantsusmaa riigihanked

Sirvi viimaseid riigihankeid ja hankevõimalusi riigis Prantsusmaa.

9,172
Aktiivsed hanked
€19720.3M
Kogusumma

Viimased Prantsusmaa hanked

Vaata kõiki →
Kiire

TOIDUTSEKKIDE OMANDAMINE

GEVES

ACQUISITION DE TITRES-RESTAURANT

Prantsusmaa
Ei avaldata
6h alles
66133000
Vaata üksikasju
Kiire

Raamleping tellimustega 3 veoauto 7/8T kalluriga, mis on varustatud haakeruumi l...

Régie comm d'eau et d'ass. La Créole

Le présent marché a pour objet la location longue durée de 3 camions 7/8 tonnes à benne équipés d'un ampliroll, assortie...

Prantsusmaa
Ei avaldata
6h alles
50100000
Vaata üksikasju
Kiire

Liiva tarnimine ja kohaletoimetamine Saint-Leu lõunarannikul asuvatele rannajalg...

Communauté d'Agglomération Territoire de la Côte O...

La description des prestations et leurs spécifications techniques sont définies dans le CCTP.

Prantsusmaa
€216,000
6h alles
14211000
Vaata üksikasju
Kiire

Puhastusvahendite ja -materjalide tarnimine

Ville d'Annemasse

L'accord-cadre est conclu pour une période initiale de 1 an, à compter du 01/01/2027 jusqu'au 31/12/2027. Possibilité de...

Prantsusmaa
Ei avaldata
6h alles
39224300
Vaata üksikasju
Kiire

Videovalvesüsteemi tarnimine ja paigaldamine

MAIRIE DE PONT-AUDEMER

Le marché concerne un projet d'installation, de maintenance et de reprise d'un système de vidéo protection, réparti sur ...

Prantsusmaa
Ei avaldata
6h alles
32323500
Vaata üksikasju
Kiire

Turvatarkvaralahenduste tarnimine tööjaamadele

Somme Numérique

Afin d’assurer une protection renforcée du système d’information de leurs adhérents et de remplacer des solutions de cyb...

Prantsusmaa
Ei avaldata
6h alles
48761000
Vaata üksikasju
Kiire

PR0808 - S3 hindamine Bretagne'i piirkonnas: Nutika spetsialiseerumise lähenemis...

REGION BRETAGNE

PR0808 - Evaluation de la S3 en région Bretagne : Bilan de l'approche de spécialisation intelligente 2021-2027 et perspe...

Prantsusmaa
Ei avaldata
7h alles
Not specified
Vaata üksikasju
Kiire

Raamleping tellimustega kõigi erialade tööde teostamiseks Partélios Habitat'i va...

PARTELIOS HABITAT

Le présent appel d’offres porte sur la réalisation de travaux tout corps d’état à réaliser sur le patrimoine de Partélio...

Prantsusmaa
Ei avaldata
7h alles
45259000
Vaata üksikasju
Kiire

SÕIDUKITE ÄRAVEDU JA KONSTAABELDAMINE

Mairie de Corbeil Essonnes

ENLEVEMENT ET MISE EN FOURRIERE DE VEHICULES

Prantsusmaa
Ei avaldata
7h alles
50118110
Vaata üksikasju
Kiire

Raamleping tõsteseadmete hoolduseks ja korrashoiuks Lumière Lyon 2 ülikoolis

Université Lumière Lyon 2

Les prestations comprennent la maintenance préventive, corrective et curative de l'ensemble du parc d'appareils élévateu...

Prantsusmaa
€600,000
7h alles
50000000
Vaata üksikasju
Kiire

TULEOHUTUSSEADMETE ENNETAV JA KORREKTIIVNE HOOLDUS MURET LINNA MUNITSIPAALHOONET...

COMMUNE DE MURET

MAINTENANCE PREVENTIVE ET CORRECTIVE DES EQUIPEMENTS DE SECURITE INCENDIE SUR LES BATIMENTS COMMUNAUX DE LA VILLE DE MUR...

Prantsusmaa
Ei avaldata
7h alles
50324200
Vaata üksikasju
Kiire

Töötervishoiu ja ennetusteenused

C.S.T.B

Réalisation de prestations de médecine du travail et de prévention au profit du personnel du site du CSTB Champs-sur-Mar...

Prantsusmaa
€500,000
8h alles
85147000
Vaata üksikasju

Populaarsed Prantsusmaa hankekategooriad

Avasta teisi riike

Lisa halduspaneelile