Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Usługi gastronomiczne na potrzeby Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Porażynie i Nadleśnictwa Grodzisk w latach 2026-2028

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
17 december 2025
Avtalsdetaljer
Kategori
Tjänster
Referens
2025/BZP 00583720/01
Värde
Ej angivet
Plats
Wielkopolskie, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

8 december 2025

Sista dag för frågor

10 december 2025

Sista anbudsdag

17 december 2025

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Wielkopolskie
Typ
Tjänster
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€779,692
Genomsnittligt antal anbud
0.3
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
83%
2,709 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Usługi gastronomiczne na potrzeby Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Porażynie i Nadleśnictwa Grodzisk w latach 2026-2028

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

13 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

SA.270.4.7.2025 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdfPDF
SA.270.4.7.2025 Informacja o wyborze najkorzy...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SA.270.4.7.2025 Informacja z otwarcia ofert.docxDOC
SA.270.4.7.2025 Informacja z otwarcia ofert.d...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SA.270.4.7.2025 SWZ.docxDOC
SA.270.4.7.2025 SWZ.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 1 Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu ora...DOC
zał nr 1 Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 2 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udz...DOC
zał nr 2 Oświadczenie podmiotu udostępniające...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 3 Niewiążący wzór zobowiązania do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbęd...DOC
zał nr 3 Niewiążący wzór zobowiązania do odda...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 4a Szczegółowy opis zamówienia.docxDOC
zał nr 4a Szczegółowy opis zamówienia.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 4 Opis przedmiotu zamówienia.docxDOC
zał nr 4 Opis przedmiotu zamówienia.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 5 Kosztorys ofertowy(5).xlsXLS
zał nr 5 Kosztorys ofertowy(5).xls

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 6 Wykaz wykonanych usług(5).docDOC
zał nr 6 Wykaz wykonanych usług(5).doc

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 7 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeni...DOC
zał nr 7 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 8 Projekt umowy.docxDOC
zał nr 8 Projekt umowy.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

zał nr 9 Umowa dzierżawy.docxDOC
zał nr 9 Umowa dzierżawy.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline