Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Usługi gastronomiczne na potrzeby Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Porażynie i Nadleśnictwa Grodzisk w latach 2026-2028

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2025. gada 17. decembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Pakalpojumi
Atsauce
2025/BZP 00583720/01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Wielkopolskie, Polija
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2025. gada 8. decembrī

Termiņš jautājumiem

2025. gada 10. decembrī

Iesniegšanas termiņš

2025. gada 17. decembrī

Uzvaras varbūtībaPRO
🔒
Uzlabot uz Profesionālo
Skatiet savu aprēķināto uzvaras varbūtību, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem.
Uzlabot uz Profesionālo →
Pircēja analītikaPRO
🔒
Atbloķējiet pircēja analītiku
Skatiet izdevumu modeļus, vēlamās procedūras un vairāk.
Uzlabot uz Profesionālo →
Sektora ieskatiPRO
🔒
Atbloķējiet sektora ieskatus
Skatiet vidējās uzvaras cenas, konkurences līmeņus un tirgus tendences.
Uzlabot uz Profesionālo →
Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
Wielkopolskie
Tips
Pakalpojumi
Tirgus salīdzinājums
Vidējā uzvarētāja cena
€779,692
Vidējais piedāvājumu skaits
0.3
Konkurence
Zema
MVK uzvarētāji
83%
2,709 Analizēti iepirkumi

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Usługi gastronomiczne na potrzeby Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Porażynie i Nadleśnictwa Grodzisk w latach 2026-2028

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

13 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

SA.270.4.7.2025 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdfPDF
SA.270.4.7.2025 Informacja o wyborze najkorzy...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SA.270.4.7.2025 Informacja z otwarcia ofert.docxDOC
SA.270.4.7.2025 Informacja z otwarcia ofert.d...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SA.270.4.7.2025 SWZ.docxDOC
SA.270.4.7.2025 SWZ.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 1 Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu ora...DOC
zał nr 1 Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu ...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 2 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udz...DOC
zał nr 2 Oświadczenie podmiotu udostępniające...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 3 Niewiążący wzór zobowiązania do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbęd...DOC
zał nr 3 Niewiążący wzór zobowiązania do odda...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 4a Szczegółowy opis zamówienia.docxDOC
zał nr 4a Szczegółowy opis zamówienia.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 4 Opis przedmiotu zamówienia.docxDOC
zał nr 4 Opis przedmiotu zamówienia.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 5 Kosztorys ofertowy(5).xlsXLS
zał nr 5 Kosztorys ofertowy(5).xls

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 6 Wykaz wykonanych usług(5).docDOC
zał nr 6 Wykaz wykonanych usług(5).doc

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 7 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeni...DOC
zał nr 7 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 8 Projekt umowy.docxDOC
zał nr 8 Projekt umowy.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał nr 9 Umowa dzierżawy.docxDOC
zał nr 9 Umowa dzierżawy.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai