Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Usługi gastronomiczne na potrzeby Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Porażynie i Nadleśnictwa Grodzisk w latach 2026-2028

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
17. desember 2025
Kontraktsdetaljer
Kategori
Tjenester
Referanse
2025/BZP 00583720/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Wielkopolskie, Polen
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

8. desember 2025

Frist for spørsmål

10. desember 2025

Frist for innlevering

17. desember 2025

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
KjøperinnsiktPRO
🔒
Lås opp kjøperinnsikt
Se forbruksmønstre, foretrukne prosedyrer og mer.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Wielkopolskie
Type
Tjenester
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€779,692
Gj.snittlig antall tilbud
0.3
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
83%
2,709 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Usługi gastronomiczne na potrzeby Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Porażynie i Nadleśnictwa Grodzisk w latach 2026-2028

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

13 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

SA.270.4.7.2025 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdfPDF
SA.270.4.7.2025 Informacja o wyborze najkorzy...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SA.270.4.7.2025 Informacja z otwarcia ofert.docxDOC
SA.270.4.7.2025 Informacja z otwarcia ofert.d...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SA.270.4.7.2025 SWZ.docxDOC
SA.270.4.7.2025 SWZ.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 1 Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu ora...DOC
zał nr 1 Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 2 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udz...DOC
zał nr 2 Oświadczenie podmiotu udostępniające...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 3 Niewiążący wzór zobowiązania do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbęd...DOC
zał nr 3 Niewiążący wzór zobowiązania do odda...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 4a Szczegółowy opis zamówienia.docxDOC
zał nr 4a Szczegółowy opis zamówienia.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 4 Opis przedmiotu zamówienia.docxDOC
zał nr 4 Opis przedmiotu zamówienia.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 5 Kosztorys ofertowy(5).xlsXLS
zał nr 5 Kosztorys ofertowy(5).xls

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 6 Wykaz wykonanych usług(5).docDOC
zał nr 6 Wykaz wykonanych usług(5).doc

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 7 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeni...DOC
zał nr 7 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 8 Projekt umowy.docxDOC
zał nr 8 Projekt umowy.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
zał nr 9 Umowa dzierżawy.docxDOC
zał nr 9 Umowa dzierżawy.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline