Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

SCC2025/0188 - Supply on Lease Hire of Low Emission Diesel/ HVO Panel Vans and Battery Electric Panel Vans (BEV) incl. Maintenance for Sligo County Council

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
7 stycznia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
SCC2025/0188
Wartość
€2,000,000
Lokalizacja
Sligo, Ireland
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

12 listopada 2025

Termin składania pytań

31 grudnia 2025

Termin składania ofert

7 stycznia 2026

Budżet
€2,000,000
Czas trwania
72 miesiące
Lokalizacja
Sligo
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Supply on Lease Hire of Low Emission Diesel HVO for Small Panel Van (SWB), Small Panel Van (LWB), Medium Panel Van. Supply on Lease Hire of Electric for Small Panel Van (LWB), Medium Panel Van, Large Panel Van (LWB, High Roof). Supply on Lease Hire of Plug in Hybrid Van (PHEV) Small Panel Van.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

4 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
6960831_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 3 - Workshop Self Audit Form.docxDOC
Appendix 3 - Workshop Self Audit Form.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Hire Lease of Vans for Sligo County Council.zipZIP
Hire Lease of Vans for Sligo County Council.z...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Tender Response Document.docxDOC
Tender Response Document.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u