Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

SCC2025/0188 - Supply on Lease Hire of Low Emission Diesel/ HVO Panel Vans and Battery Electric Panel Vans (BEV) incl. Maintenance for Sligo County Council

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
7. jaanuar 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
SCC2025/0188
Väärtus
€2,000,000
Asukoht
Sligo, Ireland
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

12. november 2025

Küsimuste tähtaeg

31. detsember 2025

Esitamise tähtaeg

7. jaanuar 2026

Eelarve
€2,000,000
Kestus
72 kuud
Asukoht
Sligo
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Supply on Lease Hire of Low Emission Diesel HVO for Small Panel Van (SWB), Small Panel Van (LWB), Medium Panel Van. Supply on Lease Hire of Electric for Small Panel Van (LWB), Medium Panel Van, Large Panel Van (LWB, High Roof). Supply on Lease Hire of Plug in Hybrid Van (PHEV) Small Panel Van.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

4 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
6960831_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Appendix 3 - Workshop Self Audit Form.docxDOC
Appendix 3 - Workshop Self Audit Form.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Hire Lease of Vans for Sligo County Council.zipZIP
Hire Lease of Vans for Sligo County Council.z...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Tender Response Document.docxDOC
Tender Response Document.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile