Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

SCC2025/0188 - Supply on Lease Hire of Low Emission Diesel/ HVO Panel Vans and Battery Electric Panel Vans (BEV) incl. Maintenance for Sligo County Council

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
7. januar 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
SCC2025/0188
Verdi
€2,000,000
Sted
Sligo, Ireland
Publisert
24. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

12. november 2025

Frist for spørsmål

31. desember 2025

Frist for innlevering

7. januar 2026

Budsjett
€2,000,000
Varighet
72 måneder
Sted
Sligo
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Supply on Lease Hire of Low Emission Diesel HVO for Small Panel Van (SWB), Small Panel Van (LWB), Medium Panel Van. Supply on Lease Hire of Electric for Small Panel Van (LWB), Medium Panel Van, Large Panel Van (LWB, High Roof). Supply on Lease Hire of Plug in Hybrid Van (PHEV) Small Panel Van.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

4 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
6960831_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Appendix 3 - Workshop Self Audit Form.docxDOC
Appendix 3 - Workshop Self Audit Form.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Hire Lease of Vans for Sligo County Council.zipZIP
Hire Lease of Vans for Sligo County Council.z...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Tender Response Document.docxDOC
Tender Response Document.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline