Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Dostawa i dostarczenie artykułów spożywczych do użytku w salach lekcyjnych i środowiskach szkoleniowych dla Kerry Education and Training Board.

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 589 dni
12 kwietnia 2028
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
KETB20260032
Wartość
€200,000
Lokalizacja
IE053, Ireland
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

10 kwietnia 2026

Termin składania pytań

5 kwietnia 2028

Termin składania ofert

12 kwietnia 2028

Budżet
€200,000
Czas trwania
12 miesiące
Lokalizacja
IE053
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

The Contracting Authority proposes to engage in a competitive process for the establishment of a panel from which it will source service providers for The Supply and Delivery of Food Supplies to Kerry Education and Training Board. Food groups including but not limited to fresh meat, poultry, fish, vegetables, herbs, sauces, dried goods, dairy and eggs to be used in an education and training environments by learners/ students.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

7 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
7885831_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Contract Notice PDFPDF
8656481_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CFT Classroom Furniture.pdfPDF
CFT Classroom Furniture.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CFT Food Supplies for Classroom Panel.pdfPDF
CFT Food Supplies for Classroom Panel.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Contracting Authority's Terms and Conditions.DOCXDOC
Contracting Authority's Terms and Conditions....

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Tender Response Document.docxDOC
Tender Response Document.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

TRD Classroom Furniture.docxDOC
TRD Classroom Furniture.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u