Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Toiduainete tarnimine ja kohaletoimetamine kasutamiseks klassiruumides ja koolituskeskkondades Kerry haridus- ja koolitusnõukogule.

Avatud
Tähtaeg
589 päeva jäänud
12. aprill 2028
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
KETB20260032
Väärtus
€200,000
Asukoht
IE053, Ireland
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

10. aprill 2026

Küsimuste tähtaeg

5. aprill 2028

Esitamise tähtaeg

12. aprill 2028

Eelarve
€200,000
Kestus
12 kuud
Asukoht
IE053
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

The Contracting Authority proposes to engage in a competitive process for the establishment of a panel from which it will source service providers for The Supply and Delivery of Food Supplies to Kerry Education and Training Board. Food groups including but not limited to fresh meat, poultry, fish, vegetables, herbs, sauces, dried goods, dairy and eggs to be used in an education and training environments by learners/ students.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

7 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
7885831_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Contract Notice PDFPDF
8656481_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CFT Classroom Furniture.pdfPDF
CFT Classroom Furniture.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CFT Food Supplies for Classroom Panel.pdfPDF
CFT Food Supplies for Classroom Panel.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Contracting Authority's Terms and Conditions.DOCXDOC
Contracting Authority's Terms and Conditions....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Tender Response Document.docxDOC
Tender Response Document.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TRD Classroom Furniture.docxDOC
TRD Classroom Furniture.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile