Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Pārtikas piegāde un piegāde lietošanai klasēs un apmācību vidēs Kerry izglītības un apmācības padomei.

Atvērts
Termiņš
589 dienas atlikušas
2028. gada 12. aprīlī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
KETB20260032
Vērtība
€200,000
Atrašanās vieta
IE053, Ireland
Publicēts
2026. gada 25. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 10. aprīlī

Termiņš jautājumiem

2028. gada 5. aprīlī

Iesniegšanas termiņš

2028. gada 12. aprīlī

Budžets
€200,000
Ilgums
12 mēneši
Atrašanās vieta
IE053
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

The Contracting Authority proposes to engage in a competitive process for the establishment of a panel from which it will source service providers for The Supply and Delivery of Food Supplies to Kerry Education and Training Board. Food groups including but not limited to fresh meat, poultry, fish, vegetables, herbs, sauces, dried goods, dairy and eggs to be used in an education and training environments by learners/ students.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

7 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
7885831_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Contract Notice PDFPDF
8656481_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

CFT Classroom Furniture.pdfPDF
CFT Classroom Furniture.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

CFT Food Supplies for Classroom Panel.pdfPDF
CFT Food Supplies for Classroom Panel.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Contracting Authority's Terms and Conditions.DOCXDOC
Contracting Authority's Terms and Conditions....

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Tender Response Document.docxDOC
Tender Response Document.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

TRD Classroom Furniture.docxDOC
TRD Classroom Furniture.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai