Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

PBF144F Monen toimittajan puitesopimus kirjanpito-, tilintarkastus- ja talousneuvontapalveluiden tarjoamisesta Irlannin julkiselle sektorille

Avoin
Määräaika
35 päivää jäljellä
5. lokakuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
PROJ000010998
Arvo
€165,000,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

18. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

28. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

5. lokakuuta 2026

Budjetti
€165,000,000
Kesto
48 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

PBF144F - The Contracting Authority invites tenders (“Tenders”) from economic operators (“Tenderers”) for appointment to a multi-supplier framework agreement for the provision of the services as described in Appendix 1 of the RFT document (the “Services”). In summary, the Services comprise: 1. Accounting Services, 2. Audit Services, 3. Financial Advisory Services, 4. Actuarial and Pension Advisory Services The full scope of services is outlined in Appendix 1, Part 2 of the RFT document.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

11 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8709163_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Clarification Update 1 - Services Contract PBF144F RFT.pdfPDF
Clarification Update 1 - Services Contract PB...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ESPD.docxDOC
ESPD.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Lot 1 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 1 Tender Response Document Part A B and C...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Lot 2 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 2 Tender Response Document Part A B and C...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Lot 3 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 3 Tender Response Document Part A B and C...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Lot 4 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 4 Tender Response Document Part A B and C...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Lot 5 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 5 Tender Response Document Part A B and C...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Lot 6 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 6 Tender Response Document Part A B and C...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Lot 7 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 7 Tender Response Document Part A B and C...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

RFT PBF144F Multi Supplier Framework Agreement for the provision of Accounting, ...PDF
RFT PBF144F Multi Supplier Framework Agreemen...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin