Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

PBF144F Rammeavtale med flere leverandører for levering av regnskaps-, revisjons- og finansiell rådgivning til den irske offentlige sektor

Åpen
Frist
35 dager igjen
5. oktober 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
PROJ000010998
Verdi
€165,000,000
Sted
IE, Ireland
Publisert
24. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

18. august 2026

Frist for spørsmål

28. september 2026

Frist for innlevering

5. oktober 2026

Budsjett
€165,000,000
Varighet
48 måneder
Sted
IE
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

PBF144F - The Contracting Authority invites tenders (“Tenders”) from economic operators (“Tenderers”) for appointment to a multi-supplier framework agreement for the provision of the services as described in Appendix 1 of the RFT document (the “Services”). In summary, the Services comprise: 1. Accounting Services, 2. Audit Services, 3. Financial Advisory Services, 4. Actuarial and Pension Advisory Services The full scope of services is outlined in Appendix 1, Part 2 of the RFT document.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

11 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8709163_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Clarification Update 1 - Services Contract PBF144F RFT.pdfPDF
Clarification Update 1 - Services Contract PB...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ESPD.docxDOC
ESPD.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lot 1 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 1 Tender Response Document Part A B and C...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lot 2 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 2 Tender Response Document Part A B and C...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lot 3 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 3 Tender Response Document Part A B and C...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lot 4 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 4 Tender Response Document Part A B and C...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lot 5 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 5 Tender Response Document Part A B and C...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lot 6 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 6 Tender Response Document Part A B and C...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Lot 7 Tender Response Document Part A B and C.docxDOC
Lot 7 Tender Response Document Part A B and C...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
RFT PBF144F Multi Supplier Framework Agreement for the provision of Accounting, ...PDF
RFT PBF144F Multi Supplier Framework Agreemen...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline