Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

EU-25-2368 - Single Party Framework Agreement for the Supply, Delivery, Commission and Maintenance of Emergency Generators to Local Authorities across the Republic of Ireland

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
28. lokakuuta 2025
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
EU-25-2368 (2932)
Arvo
€4,000,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
25. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

30. syyskuuta 2025

Kysymysten jättämisen määräaika

21. lokakuuta 2025

Tarjousten jättämisen määräaika

28. lokakuuta 2025

Budjetti
€4,000,000
Kesto
48 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

This framework will be established for the Supply, Delivery, Commission and Maintenance of Emergency Generators to Local Authorities across the Republic of Ireland.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

8 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

25181-DD-003-REVC-TECHNICAL CHECKLIST (A3).xlsxXLS
25181-DD-003-REVC-TECHNICAL CHECKLIST (A3).xl...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Contract Notice PDFPDF
6636756_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Appendix 1 - Form of Tender Pricing Schedule.xlsxXLS
Appendix 1 - Form of Tender Pricing Schedule....

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Checklist for Tender Submissions.docxDOC
Checklist for Tender Submissions.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Clarification Nr. 1.zipZIP
Clarification Nr. 1.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Clarification Nr. 2.zipZIP
Clarification Nr. 2.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Editable Appendices.docxDOC
Editable Appendices.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Emergency Generators RFT Document Issued.pdfPDF
Emergency Generators RFT Document Issued.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin