Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

EU-25-2368 - Single Party Framework Agreement for the Supply, Delivery, Commission and Maintenance of Emergency Generators to Local Authorities across the Republic of Ireland

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
28. oktober 2025
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
EU-25-2368 (2932)
Værdi
€4,000,000
Lokation
IE, Ireland
Udgivet
25. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

30. september 2025

Frist for spørgsmål

21. oktober 2025

Frist for tilbud

28. oktober 2025

Budget
€4,000,000
Varighed
48 måneder
Lokation
IE
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

This framework will be established for the Supply, Delivery, Commission and Maintenance of Emergency Generators to Local Authorities across the Republic of Ireland.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

8 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

25181-DD-003-REVC-TECHNICAL CHECKLIST (A3).xlsxXLS
25181-DD-003-REVC-TECHNICAL CHECKLIST (A3).xl...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Contract Notice PDFPDF
6636756_contract_notice.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Appendix 1 - Form of Tender Pricing Schedule.xlsxXLS
Appendix 1 - Form of Tender Pricing Schedule....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Checklist for Tender Submissions.docxDOC
Checklist for Tender Submissions.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Clarification Nr. 1.zipZIP
Clarification Nr. 1.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Clarification Nr. 2.zipZIP
Clarification Nr. 2.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Editable Appendices.docxDOC
Editable Appendices.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Emergency Generators RFT Document Issued.pdfPDF
Emergency Generators RFT Document Issued.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline