Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Fas 2 Byggnation av nytt klubbhus och omklädningsrum – Invändiga ytskikt

Öppen
Sista anbudsdag
11 dagar kvar
14 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
KillalaGAA Phase 2
Värde
€300,000
Plats
IE041, Ireland
Publicerad
27 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

14 augusti 2026

Sista dag för frågor

7 september 2026

Sista anbudsdag

14 september 2026

Budget
€300,000
Varaktighet
10 månader
Plats
IE041
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Phase Two of the Construction of New Clubhouse and Dressing Rooms for Killala GAA - to include internal finishes of the Building Structure
EU-finansierad

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • EU funding compliance required

Dokument

11 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Contract Notice PDFPDF
8850241_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

FTS - 6 Tender and Schedule for Works Killala GAA Phase Two.docxDOC
FTS - 6 Tender and Schedule for Works Killala...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Killala GAA Club - Letter of Invite.pdfPDF
Killala GAA Club - Letter of Invite.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Killala Gaa DAC Decision to grant 4007551.pdfPDF
Killala Gaa DAC Decision to grant 4007551.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings.PDFPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings....

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings.PDFPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings....

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Killala GAA Fire Safety Certificate FSC2300200MO Grant (1).pdfPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate FSC230020...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Killala GAA Tender Phase Two Drawing Schedule.pdfPDF
Killala GAA Tender Phase Two Drawing Schedule...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Pricing Document - Killala GAA Club Rooms - Phase 2 - Internal Completions.pdfPDF
Pricing Document - Killala GAA Club Rooms - P...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

PW-CF5_Contract_v2.9_25-11-2025.pdfPDF
PW-CF5_Contract_v2.9_25-11-2025.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Works Suitability Declaration.docxDOC
Works Suitability Declaration.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline