Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

2. posma jaunās kluba ēkas un ģērbtuvju celtniecība – iekšējā apdare

Atvērts
Termiņš
11 dienas atlikušas
2026. gada 14. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
KillalaGAA Phase 2
Vērtība
€300,000
Atrašanās vieta
IE041, Ireland
Publicēts
2026. gada 27. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 14. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 7. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 14. septembrī

Budžets
€300,000
Ilgums
10 mēneši
Atrašanās vieta
IE041
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Phase Two of the Construction of New Clubhouse and Dressing Rooms for Killala GAA - to include internal finishes of the Building Structure
ES finansēts

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • EU funding compliance required

Dokumenti

11 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
8850241_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

FTS - 6 Tender and Schedule for Works Killala GAA Phase Two.docxDOC
FTS - 6 Tender and Schedule for Works Killala...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Killala GAA Club - Letter of Invite.pdfPDF
Killala GAA Club - Letter of Invite.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Killala Gaa DAC Decision to grant 4007551.pdfPDF
Killala Gaa DAC Decision to grant 4007551.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings.PDFPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings....

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings.PDFPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings....

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Killala GAA Fire Safety Certificate FSC2300200MO Grant (1).pdfPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate FSC230020...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Killala GAA Tender Phase Two Drawing Schedule.pdfPDF
Killala GAA Tender Phase Two Drawing Schedule...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Pricing Document - Killala GAA Club Rooms - Phase 2 - Internal Completions.pdfPDF
Pricing Document - Killala GAA Club Rooms - P...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PW-CF5_Contract_v2.9_25-11-2025.pdfPDF
PW-CF5_Contract_v2.9_25-11-2025.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Works Suitability Declaration.docxDOC
Works Suitability Declaration.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai