Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Fase 2 Constructie van nieuw clubhuis en kleedkamers – Interieurafwerking

Open
Deadline
11 dagen resterend
14 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
KillalaGAA Phase 2
Waarde
€300,000
Locatie
IE041, Ireland
Gepubliceerd
27 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

14 augustus 2026

Deadline voor vragen

7 september 2026

Deadline voor inschrijving

14 september 2026

Budget
€300,000
Looptijd
10 maanden
Locatie
IE041
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Phase Two of the Construction of New Clubhouse and Dressing Rooms for Killala GAA - to include internal finishes of the Building Structure
EU-gefinancierd

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • EU funding compliance required

Documenten

11 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8850241_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FTS - 6 Tender and Schedule for Works Killala GAA Phase Two.docxDOC
FTS - 6 Tender and Schedule for Works Killala...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Killala GAA Club - Letter of Invite.pdfPDF
Killala GAA Club - Letter of Invite.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Killala Gaa DAC Decision to grant 4007551.pdfPDF
Killala Gaa DAC Decision to grant 4007551.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings.PDFPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings.PDFPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate Drawings....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Killala GAA Fire Safety Certificate FSC2300200MO Grant (1).pdfPDF
Killala GAA Fire Safety Certificate FSC230020...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Killala GAA Tender Phase Two Drawing Schedule.pdfPDF
Killala GAA Tender Phase Two Drawing Schedule...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Pricing Document - Killala GAA Club Rooms - Phase 2 - Internal Completions.pdfPDF
Pricing Document - Killala GAA Club Rooms - P...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PW-CF5_Contract_v2.9_25-11-2025.pdfPDF
PW-CF5_Contract_v2.9_25-11-2025.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Works Suitability Declaration.docxDOC
Works Suitability Declaration.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline