Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

„Zimowe utrzymania dróg gminnych w zakresie odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej w sezonie zimowym 2026”

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
5 februari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Tjänster
Referens
2026/BZP 00076714/01
Värde
zł500,000
Plats
Małopolskie, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

29 januari 2026

Sista anbudsdag

5 februari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
zł500,000
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Małopolskie
Typ
Tjänster
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€925,268
Genomsnittligt antal anbud
1.0
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
91%
34,641 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

„Zimowe utrzymania dróg gminnych w zakresie odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej w sezonie zimowym 2026”

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

7 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

formularze ZIMA 2026.docxDOC
formularze ZIMA 2026.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

inf o wyniku postęp zima 2026.pdfPDF
inf o wyniku postęp zima 2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

inf z otwarcia ofert zima 2026.pdfPDF
inf z otwarcia ofert zima 2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ogłoszenie o zamówieniu zima 2026.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu zima 2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

projekt umowy Zima 2026.odtDOC
projekt umowy Zima 2026.odt

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ zatwierdzenie zima 2026.pdfPDF
SWZ zatwierdzenie zima 2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ zima 2025.odtDOC
SWZ zima 2025.odt

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline