Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

„Zimowe utrzymania dróg gminnych w zakresie odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej w sezonie zimowym 2026”

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
5. februar 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Serviceydelser
Reference
2026/BZP 00076714/01
Værdi
zł500,000
Lokation
Małopolskie, Polen
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Frist for spørgsmål

29. januar 2026

Frist for tilbud

5. februar 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
OrdregiverindsigtPRO
🔒
Lås op for ordregiverindsigt
Se forbrugsmønstre, foretrukne procedurer og mere.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
zł500,000
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Małopolskie
Type
Serviceydelser
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€925,268
Gns. Tilbud
1.0
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
91%
34,641 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

„Zimowe utrzymania dróg gminnych w zakresie odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej w sezonie zimowym 2026”

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

7 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

formularze ZIMA 2026.docxDOC
formularze ZIMA 2026.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
inf o wyniku postęp zima 2026.pdfPDF
inf o wyniku postęp zima 2026.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
inf z otwarcia ofert zima 2026.pdfPDF
inf z otwarcia ofert zima 2026.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ogłoszenie o zamówieniu zima 2026.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu zima 2026.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
projekt umowy Zima 2026.odtDOC
projekt umowy Zima 2026.odt

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ zatwierdzenie zima 2026.pdfPDF
SWZ zatwierdzenie zima 2026.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ zima 2025.odtDOC
SWZ zima 2025.odt

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline