Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

TEN2600118 - Anbudsförfrågan för Fas 3, Renovering av andra våningen och markarbeten vid tidigare Bank of Ireland, Cootehill, Co. Cavan för Cavan County Council.

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
20 juli 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
TEN2600118
Värde
Ej angivet
Plats
IE041, Ireland
Publicerad
25 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

30 juni 2026

Sista dag för frågor

13 juli 2026

Sista anbudsdag

20 juli 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
5 månader
Plats
IE041
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

TEN2600118 - CfT for Phase 3, Renovation of the Second Floor and Site Works at the former Bank of Ireland, Cootehill, Co. Cavan for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.
EU-finansierad

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • EU funding compliance required

Dokument

3 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Contract Notice PDFPDF
8541873_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

CLARIFICATION 1 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 1 Response.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Tender Documents.zipZIP
Tender Documents.zip

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline