Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

TEN2600118 - Aicinājums iesniegt piedāvājumus 3. posmam, bijušās Bank of Ireland ēkas otrā stāva renovācijai un teritorijas darbiem, Kūtehilā, Kavanas grāfistē, Kavanas grāfistes padomei.

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 20. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
TEN2600118
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
IE041, Ireland
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 30. jūnijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 13. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 20. jūlijā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
5 mēneši
Atrašanās vieta
IE041
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

TEN2600118 - CfT for Phase 3, Renovation of the Second Floor and Site Works at the former Bank of Ireland, Cootehill, Co. Cavan for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.
ES finansēts

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • EU funding compliance required

Dokumenti

3 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
8541873_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

CLARIFICATION 1 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 1 Response.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Tender Documents.zipZIP
Tender Documents.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai