Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

TEN2600118 - Pakkumuse taotlus 3. faasi, endise Bank of Ireland hoone teise korruse renoveerimise ja territooriumitööde jaoks, Cootehill, Co. Cavan, Cavan County Councili poolt.

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
20. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
TEN2600118
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
IE041, Ireland
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

30. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

13. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

20. juuli 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
5 kuud
Asukoht
IE041
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

TEN2600118 - CfT for Phase 3, Renovation of the Second Floor and Site Works at the former Bank of Ireland, Cootehill, Co. Cavan for Cavan County Council. Please refer to Tender Documents for further details.
EL rahastatud

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • EU funding compliance required

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8541873_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CLARIFICATION 1 Response.pdfPDF
CLARIFICATION 1 Response.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Tender Documents.zipZIP
Tender Documents.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile