Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Zakup i dostawa mebli szkolnych i wyposażenia dla ZS w Jeżowem, ZS w Rudniku nad Sanem oraz RCEZ w Nisku w ramach projektu pn.: "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
22 januari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Leveranser
Referens
2026/BZP 00027208/01
Värde
Ej angivet
Plats
Podkarpackie, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

15 januari 2026

Sista anbudsdag

22 januari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Podkarpackie
Typ
Leveranser
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€90,670
Genomsnittligt antal anbud
0.4
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
94%
20,092 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Zakup i dostawa mebli szkolnych i wyposażenia dla ZS w Jeżowem, ZS w Rudniku nad Sanem oraz RCEZ w Nisku w ramach projektu pn.: "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"
EU-finansierad

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • EU funding compliance required

Dokument

14 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 1.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 171.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 2.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 168.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 3.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 174.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 4.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 193.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 1.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 1.pdf -- 259.8 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 2.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 2.pdf -- 259.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 3.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 3.pdf -- 259.3 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 4.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 4.pdf -- 259.4 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja o unieważnieniu strona cz. 1.pdfPDF
Informacja o unieważnieniu strona cz. 1.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja o wyborze strona.pdfPDF
Informacja o wyborze strona.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ 2.pdfPDF
SWZ 2.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 2 - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docDOC
Załącznik nr 2 - Oświadczenie o braku podstaw...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia cz. 1, 2 , 3, 4.docDOC
Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia c...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline