Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Zakup i dostawa mebli szkolnych i wyposażenia dla ZS w Jeżowem, ZS w Rudniku nad Sanem oraz RCEZ w Nisku w ramach projektu pn.: "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
22 januari 2026
Contractdetails
Categorie
Leveringen
Referentie
2026/BZP 00027208/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Podkarpackie, Polen
Gepubliceerd
26 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Deadline voor vragen

15 januari 2026

Deadline voor inschrijving

22 januari 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Podkarpackie
Type
Leveringen
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€90,670
Gem. Inschrijvingen
0.4
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
94%
20,092 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

Zakup i dostawa mebli szkolnych i wyposażenia dla ZS w Jeżowem, ZS w Rudniku nad Sanem oraz RCEZ w Nisku w ramach projektu pn.: "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"
EU-gefinancierd

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • EU funding compliance required

Documenten

14 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 1.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 171.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 2.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 168.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 3.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 174.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 4.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 193.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 1.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 1.pdf -- 259.8 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 2.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 2.pdf -- 259.6 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 3.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 3.pdf -- 259.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 4.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 4.pdf -- 259.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja o unieważnieniu strona cz. 1.pdfPDF
Informacja o unieważnieniu strona cz. 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja o wyborze strona.pdfPDF
Informacja o wyborze strona.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ 2.pdfPDF
SWZ 2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 2 - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docDOC
Załącznik nr 2 - Oświadczenie o braku podstaw...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia cz. 1, 2 , 3, 4.docDOC
Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia c...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline