Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Zakup i dostawa mebli szkolnych i wyposażenia dla ZS w Jeżowem, ZS w Rudniku nad Sanem oraz RCEZ w Nisku w ramach projektu pn.: "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
22 stycznia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Dostawy
Numer Referencyjny
2026/BZP 00027208/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Podkarpackie, Polska
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Termin składania pytań

15 stycznia 2026

Termin składania ofert

22 stycznia 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Podkarpackie
Typ
Dostawy
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€90,670
Śr. liczba ofert
0.4
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
94%
20,092 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Zakup i dostawa mebli szkolnych i wyposażenia dla ZS w Jeżowem, ZS w Rudniku nad Sanem oraz RCEZ w Nisku w ramach projektu pn.: "Wzmocnienie potencjału szkół zawodowych w Powiecie Niżańskim"
Finansowane przez UE

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • EU funding compliance required

Dokumenty

14 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 1.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 171.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 2.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 168.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 3.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 174.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz ofertowy cz. 4.docDOC
Załącznik nr 1a - Pomocniczy formularz oferto... -- 193.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 1.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 1.pdf -- 259.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 2.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 2.pdf -- 259.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 3.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 3.pdf -- 259.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 4.pdfPDF
Załącznik nr 4 - Projekt umowy - cz. 4.pdf -- 259.4 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja o unieważnieniu strona cz. 1.pdfPDF
Informacja o unieważnieniu strona cz. 1.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja o wyborze strona.pdfPDF
Informacja o wyborze strona.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ 2.pdfPDF
SWZ 2.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2 - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docDOC
Załącznik nr 2 - Oświadczenie o braku podstaw...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia cz. 1, 2 , 3, 4.docDOC
Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia c...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u