Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Anbudsdato 28. juli 2026 for levering, levering, installasjon og vedlikehold av verktøy og utstyr for T4-fag til Moyle Park College 60121B

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
31. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
T4;MPC;072026
Verdi
€280,000
Sted
IE061, Ireland
Publisert
25. august 2026
Organisasjon
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

3. august 2026

Frist for spørsmål

24. august 2026

Frist for innlevering

31. august 2026

Budsjett
€280,000
Varighet
12 måneder
Sted
IE061
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Moyle Park College is seeking proposals for the supply, delivery, installation and maintenance of sustainable (where possible) tools and equipment for the teaching of T4 Subjects. It is intended to award a contract to a single supplier for each Lot of this competition. Tenderers must be able to supply each item on the specification list as per the Lot tendered for as provided. An incomplete Lot will not be considered unless the tender says otherwise.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

5 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Contract Notice PDFPDF
8742115_contract_notice.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
CFT T4 Subjects (OJEU) -MOYLE PARK COLLEGE.docxDOC
CFT T4 Subjects (OJEU) -MOYLE PARK COLLEGE.do...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Electronic European Single Procurement Document (e-ESPD) - Moyle Park College.do...DOC
Electronic European Single Procurement Docume...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
PS T4 Subjects - Moyle Park College 60121B.xlsxXLS
PS T4 Subjects - Moyle Park College 60121B.xl...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
TRD T4 Subjects (OJEU) - MOYLE PARK COLLEGE.docxDOC
TRD T4 Subjects (OJEU) - MOYLE PARK COLLEGE.d...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline