Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Uzaicinājums iesniegt piedāvājumus, datēts ar 2026. gada 28. jūliju, darbarīku un aprīkojuma piegādei, piegādei, uzstādīšanai un apkopei T4 priekšmetiem Moyle Park College 60121B

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 31. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
T4;MPC;072026
Vērtība
€280,000
Atrašanās vieta
IE061, Ireland
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 3. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 24. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 31. augustā

Budžets
€280,000
Ilgums
12 mēneši
Atrašanās vieta
IE061
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Moyle Park College is seeking proposals for the supply, delivery, installation and maintenance of sustainable (where possible) tools and equipment for the teaching of T4 Subjects. It is intended to award a contract to a single supplier for each Lot of this competition. Tenderers must be able to supply each item on the specification list as per the Lot tendered for as provided. An incomplete Lot will not be considered unless the tender says otherwise.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

5 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
8742115_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

CFT T4 Subjects (OJEU) -MOYLE PARK COLLEGE.docxDOC
CFT T4 Subjects (OJEU) -MOYLE PARK COLLEGE.do...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Electronic European Single Procurement Document (e-ESPD) - Moyle Park College.do...DOC
Electronic European Single Procurement Docume...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PS T4 Subjects - Moyle Park College 60121B.xlsxXLS
PS T4 Subjects - Moyle Park College 60121B.xl...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

TRD T4 Subjects (OJEU) - MOYLE PARK COLLEGE.docxDOC
TRD T4 Subjects (OJEU) - MOYLE PARK COLLEGE.d...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai