Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Vedlikehold av veidekke og fartdempere i gatene Fagnes, Pilzen, Beyne, Fléron, François Lefèbvre og Rivageois i 4000 og 4020 LIÈGE

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
24. august 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
GEP/2026-505/T
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE332, Belgium
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

14. juli 2026

Frist for spørsmål

17. august 2026

Frist for innlevering

24. august 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
1 måneder
Sted
BE332
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Le présent projet est un marché de travaux d'entretien du revêtement et des plateaux ralentisseurs rues des Fagnes, de Pilzen, de Beyne, de Fléron, François Lefèbvre et des Rivageois à 4000 et 4020 LIÈGE.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

23 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 005 AD-01_Rivageois PR.pdfPDF
2026 005 AD-01_Rivageois PR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 AD-01_Rue des Fagnes.pdfPDF
2026 505 AD-01_Rue des Fagnes.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 AD-02_Rue de Pilzen.pdfPDF
2026 505 AD-02_Rue de Pilzen.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 AD-03_Rue de Fléron.pdfPDF
2026 505 AD-03_Rue de Fléron.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 AD-04_Rue de Beyne.pdfPDF
2026 505 AD-04_Rue de Beyne.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 AD-05_Rue François Lefebvre.pdfPDF
2026 505 AD-05_Rue François Lefebvre.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505-CSC Signé.PDFPDF
2026 505-CSC Signé.PDF

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 CSS_Organisation et sécurité.pdfPDF
2026 505 CSS_Organisation et sécurité.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 CSS_PGSS.pdfPDF
2026 505 CSS_PGSS.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Anne...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devi...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devi...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Annexes M...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Réc...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Réc...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_An...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_De...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_De...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Annexes MAO.p...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapit...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapit...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Bon d'évacuation des déchets - Modèles.pdfPDF
Bon d'évacuation des déchets - Modèles.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline