Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Ceļa seguma un ātruma slāpētāju uzturēšana Fagnes, Pilzen, Beyne, Fléron, François Lefèbvre un Rivageois ielās 4000 un 4020 LIÈGE

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 24. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
GEP/2026-505/T
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE332, Belgium
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 14. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 17. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 24. augustā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
1 mēneši
Atrašanās vieta
BE332
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Le présent projet est un marché de travaux d'entretien du revêtement et des plateaux ralentisseurs rues des Fagnes, de Pilzen, de Beyne, de Fléron, François Lefèbvre et des Rivageois à 4000 et 4020 LIÈGE.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

23 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 005 AD-01_Rivageois PR.pdfPDF
2026 005 AD-01_Rivageois PR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 AD-01_Rue des Fagnes.pdfPDF
2026 505 AD-01_Rue des Fagnes.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 AD-02_Rue de Pilzen.pdfPDF
2026 505 AD-02_Rue de Pilzen.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 AD-03_Rue de Fléron.pdfPDF
2026 505 AD-03_Rue de Fléron.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 AD-04_Rue de Beyne.pdfPDF
2026 505 AD-04_Rue de Beyne.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 AD-05_Rue François Lefebvre.pdfPDF
2026 505 AD-05_Rue François Lefebvre.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505-CSC Signé.PDFPDF
2026 505-CSC Signé.PDF

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 CSS_Organisation et sécurité.pdfPDF
2026 505 CSS_Organisation et sécurité.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 CSS_PGSS.pdfPDF
2026 505 CSS_PGSS.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Anne...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devi...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devi...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Annexes M...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Réc...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Réc...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_An...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_De...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_De...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Annexes MAO.p...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapit...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapit...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bon d'évacuation des déchets - Modèles.pdfPDF
Bon d'évacuation des déchets - Modèles.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai