Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Vedligeholdelse af vejbelægning og fartbump på gaderne Fagnes, Pilzen, Beyne, Fléron, François Lefèbvre og Rivageois i 4000 og 4020 LIÈGE

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
24. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
GEP/2026-505/T
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE332, Belgium
Udgivet
26. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

14. juli 2026

Frist for spørgsmål

17. august 2026

Frist for tilbud

24. august 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
1 måneder
Lokation
BE332
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Le présent projet est un marché de travaux d'entretien du revêtement et des plateaux ralentisseurs rues des Fagnes, de Pilzen, de Beyne, de Fléron, François Lefèbvre et des Rivageois à 4000 et 4020 LIÈGE.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

23 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 005 AD-01_Rivageois PR.pdfPDF
2026 005 AD-01_Rivageois PR.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 AD-01_Rue des Fagnes.pdfPDF
2026 505 AD-01_Rue des Fagnes.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 AD-02_Rue de Pilzen.pdfPDF
2026 505 AD-02_Rue de Pilzen.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 AD-03_Rue de Fléron.pdfPDF
2026 505 AD-03_Rue de Fléron.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 AD-04_Rue de Beyne.pdfPDF
2026 505 AD-04_Rue de Beyne.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 AD-05_Rue François Lefebvre.pdfPDF
2026 505 AD-05_Rue François Lefebvre.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505-CSC Signé.PDFPDF
2026 505-CSC Signé.PDF

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 CSS_Organisation et sécurité.pdfPDF
2026 505 CSS_Organisation et sécurité.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 CSS_PGSS.pdfPDF
2026 505 CSS_PGSS.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Anne...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devi...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot1_Rue de Beyne-Rue de Fléron_Devi...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Annexes M...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Réc...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot2_Rue François Lefebvre_Devis Réc...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_An...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_De...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot3_Rue des Fagnes-Rue de Pilzen_De...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Annexes MAO.pdfPDF
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Annexes MAO.p...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapitulatif.pdfPDF
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapit...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapitulatif.XLSXLS
2026 505 Lot4_Rue des Rivageois_Devis Récapit...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Bon d'évacuation des déchets - Modèles.pdfPDF
Bon d'évacuation des déchets - Modèles.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline