Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Transformasjon av industritomten "Chassart" til "Cité de la petite Enfance" innenfor rammen av byfornyelseskontrakt nr. 4 i Forest - Arbeidskontrakt - Åpen prosedyre

Åpen
Frist
8 dager igjen
10. september 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Annet
Referanse
Beliris - 2.23.1.10
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
BE100, Belgium
Publisert
25. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Anbud publisert

20. august 2026

Frist for spørsmål

3. september 2026

Frist for innlevering

10. september 2026

Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
10 måneder
Sted
BE100
Type
Annet

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Chassart-tomten i Forest vil bli omgjort til en "Cité de la petite Enfance", det vil si et spesifikt sted dedikert til den kulturelle oppvåkningen av små barn, i forbindelse med nærliggende kulturinstitusjoner. Tomten vil bli koblet til den fremtidige parken Avant-Senne, Avenue Van Volxem og Saint-Antoine-distriktet. Chassart-tomten, som ligger langs Avenue Van Volxem i Forest, er et vitnesbyrd om områdets rike industrielle aktivitet. Tidligere kjent som et destilleri som produserte ge

Risikoanalyse

Risikoanalyse er ikke tilgjengelig for dette landets anbud ennå. Støttes for øyeblikket: Estland, Latvia, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannia, Danmark, Nederland, Norge og Finland.

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

101 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
01. Formulaire d'offre.docxDOC
01. Formulaire d'offre.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
01. Offerteformulier.docxDOC
01. Offerteformulier.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. 1. Clauses administratives - Administratieve clausules Chassart.pdfPDF
02. 1. Clauses administratives - Administrati...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. a. Werf-organisati(on)e du chantier - art 79.pdfPDF
02. a. Werf-organisati(on)e du chantier - art...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. b. Annexe communicati(on)e bijlage.pdfPDF
02. b. Annexe communicati(on)e bijlage.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. c. Clause sociale flexib(e)le sociale bepaling.pdfPDF
02. c. Clause sociale flexib(e)le sociale bep...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. d. Fiche afvalbeheer.pdfPDF
02. d. Fiche afvalbeheer.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. d. Fiche gestion des déchets.pdfPDF
02. d. Fiche gestion des déchets.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. e. Fiche gestion de l'eau.pdfPDF
02. e. Fiche gestion de l'eau.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. e. Fiche waterbeheer.pdfPDF
02. e. Fiche waterbeheer.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. f. Veiligheids Gezondheidsplan - Plan Sécurité Santé.pdfPDF
02. f. Veiligheids Gezondheidsplan - Plan Séc...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. g. Fiche dagboek - journal des travaux - elec.xlsxXLS
02. g. Fiche dagboek - journal des travaux - ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. h. LIJST_POSTEN_Technische controle verzekering.xlsxXLS
02. h. LIJST_POSTEN_Technische controle verze...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. h. LISTE_POSTES_Assurance controle technique.xlsxXLS
02. h. LISTE_POSTES_Assurance controle techni...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. i. Charte(r) MO365.pdfPDF
02. i. Charte(r) MO365.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. j. Bezoekers-attest(ation) de visite.docxDOC
02. j. Bezoekers-attest(ation) de visite.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. k. Infrabel FR.pdfPDF
02. k. Infrabel FR.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. k. Infrabel NL.pdfPDF
02. k. Infrabel NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
02. l. proeven-plan d'essais.pdfPDF
02. l. proeven-plan d'essais.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03. Metré récapitulatif.xlsxXLS
03. Metré récapitulatif.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
03. Samenvattende meetstaat.xlsxXLS
03. Samenvattende meetstaat.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IA_CDC architecture_FR-NL.pdfPDF
04. IA_CDC architecture_FR-NL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IB1_métré détaillé architecture_detailmeetstaat architectuur.pdfPDF
04. IB1_métré détaillé architecture_detailmee...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IB1_métré détaillé architecture_detailmeetstaat architectuur.xlsxXLS
04. IB1_métré détaillé architecture_detailmee...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IB2_BORDEREAU MENUISERIES INTERIEURES_BORDEREL BINNEN.pdfPDF
04. IB2_BORDEREAU MENUISERIES INTERIEURES_BOR...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IB3_BORDEREAU MENUISERIES EXTERIEURES_BORDEREL BUITENSCHRIJNWERK.pdfPDF
04. IB3_BORDEREAU MENUISERIES EXTERIEURES_BOR...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IB4_liste locaux_lijst lokalen.pdfPDF
04. IB4_liste locaux_lijst lokalen.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IB5_liste mobilier_lijst meubilair.pdfPDF
04. IB5_liste mobilier_lijst meubilair.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IC_PLANS PROJETÉS_GEPROJECTEERDE PLANNEN.pdfPDF
04. IC_PLANS PROJETÉS_GEPROJECTEERDE PLANNEN....

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. ID_PLANS DEMOLITION_AFBRAAKPLANNEN.pdfPDF
04. ID_PLANS DEMOLITION_AFBRAAKPLANNEN.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IE_DETAILS.pdfPDF
04. IE_DETAILS.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IF1_PAQUETS_PAKKETTEN.pdfPDF
04. IF1_PAQUETS_PAKKETTEN.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IF2_PLANS FINITIONS_ AFWERKINGSPLAN.pdfPDF
04. IF2_PLANS FINITIONS_ AFWERKINGSPLAN.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIA1_CDC.STAB BESTEK - STABILITEIT.pdfPDF
04. IIA1_CDC.STAB BESTEK - STABILITEIT.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIA2_CDC.STAB.CAHIER DES CHARGES TECHNIQUE - STABILITE.pdfPDF
04. IIA2_CDC.STAB.CAHIER DES CHARGES TECHNIQU...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIB1_MD.STAB - METRE DETAILLE - STABILITE.xlsxXLS
04. IIB1_MD.STAB - METRE DETAILLE - STABILITE...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIC1_PLANS STABILITÉ.pdfPDF
04. IIC1_PLANS STABILITÉ.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIA1_CDC.TS BESTEK - TECHNIEKEN ELEC.pdfPDF
04. IIIA1_CDC.TS BESTEK - TECHNIEKEN ELEC.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIA2_CDC.TS BESTEK - TECHNIEKEN ELEK.pdfPDF
04. IIIA2_CDC.TS BESTEK - TECHNIEKEN ELEK.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIA3_CDC.TS BESTEK - TECHNIEKEN HVAC SAN.pdfPDF
04. IIIA3_CDC.TS BESTEK - TECHNIEKEN HVAC SAN...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIA4_CDC.TS CAHIER DES CHARGES TECHNIQUE - TS ELEC.pdfPDF
04. IIIA4_CDC.TS CAHIER DES CHARGES TECHNIQUE...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIA5_CDC.TS CAHIER DES CHARGES TECHNIQUE - TS HVAC SAN.pdfPDF
04. IIIA5_CDC.TS CAHIER DES CHARGES TECHNIQUE...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIC1_PLANS CH.pdfPDF
04. IIIC1_PLANS CH.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIC2_PLANS ELE.pdfPDF
04. IIIC2_PLANS ELE.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIC3_PLANS SAN.pdfPDF
04. IIIC3_PLANS SAN.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IIIC4_PLANS VE.pdfPDF
04. IIIC4_PLANS VE.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVA1_CDC.PAY - BESTEK LANDSCHAP.pdfPDF
04. IVA1_CDC.PAY - BESTEK LANDSCHAP.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVA2_CDC.PAY - CAHIER DES CHARGES PAYSAGE.pdfPDF
04. IVA2_CDC.PAY - CAHIER DES CHARGES PAYSAGE...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVA3_MAN.PAY - MANUEL DE PLANTATION.pdfPDF
04. IVA3_MAN.PAY - MANUEL DE PLANTATION.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVA4_MAY.PAY - DRAAIBOEK HANDLEIDING AANPLANTING.pdfPDF
04. IVA4_MAY.PAY - DRAAIBOEK HANDLEIDING AANP...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVC1_PAY.01 - IMPLANTATION DE VEGETATION LIGNEUSE.pdfPDF
04. IVC1_PAY.01 - IMPLANTATION DE VEGETATION ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVC2_PAY.02 - PLAN REVETEMENT.pdfPDF
04. IVC2_PAY.02 - PLAN REVETEMENT.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVC3_PAY.03 - PLAN VIVACES.pdfPDF
04. IVC3_PAY.03 - PLAN VIVACES.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD10_LIJST 04 - KLIMMERS.pdfPDF
04. IVD10_LIJST 04 - KLIMMERS.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD10_LISTE 04 - PLANTES GRIMPANTES.pdfPDF
04. IVD10_LISTE 04 - PLANTES GRIMPANTES.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD1_LIJST 01 - BOMENLIJST.pdfPDF
04. IVD1_LIJST 01 - BOMENLIJST.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD1_LISTE 01 - ARBRES.pdfPDF
04. IVD1_LISTE 01 - ARBRES.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD2_LIJST 02 - STRUIKENLIJST.pdfPDF
04. IVD2_LIJST 02 - STRUIKENLIJST.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD2_LISTE 02 - ARBUSTES.pdfPDF
04. IVD2_LISTE 02 - ARBUSTES.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD3_LIJST 03 - detail zone A1 - ONDERBEGROEIING A1.pdfPDF
04. IVD3_LIJST 03 - detail zone A1 - ONDERBEG...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD3_LISTE 03 - detail zone A1 SOUS PLANTATION A1.pdfPDF
04. IVD3_LISTE 03 - detail zone A1 SOUS PLANT...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD4_LIJST 03 - detail zone A2 - ONDERBEGROEIING A2.pdfPDF
04. IVD4_LIJST 03 - detail zone A2 - ONDERBEG...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD4_LISTE 03 - detail zone A2 SOUS PLANTATION A2.pdfPDF
04. IVD4_LISTE 03 - detail zone A2 SOUS PLANT...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD5_LIJST 03 - detail zone A3 ONDERBEGROEIING A3.pdfPDF
04. IVD5_LIJST 03 - detail zone A3 ONDERBEGR...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD5_LISTE 03 - detail zone A3 SOUS PLANTATION A3.pdfPDF
04. IVD5_LISTE 03 - detail zone A3 SOUS PLANT...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD6_LIJST 03 - detail zone B2 ONDERBEGROEIING B2.pdfPDF
04. IVD6_LIJST 03 - detail zone B2 ONDERBEGRO...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD6_LISTE 03 - detail zone B2 SOUS PLANTATION B2.pdfPDF
04. IVD6_LISTE 03 - detail zone B2 SOUS PLANT...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD7_LIJST 03 - detail zone B3 ONDERBEGROEIING B3.pdfPDF
04. IVD7_LIJST 03 - detail zone B3 ONDERBEGR...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD7_LISTE 03 - detail zone B3 SOUS PLANTATION B3.pdfPDF
04. IVD7_LISTE 03 - detail zone B3 SOUS PLANT...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD8_LIJST 03 - detail zone C3 ONDERBEGROEIING C3.pdfPDF
04. IVD8_LIJST 03 - detail zone C3 ONDERBEGRO...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD8_LISTE 03 - detail zone C3 SOUS PLANTATION C3.pdfPDF
04. IVD8_LISTE 03 - detail zone C3 SOUS PLANT...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD9_LIJST 03 - ONDERBEGROEIING TOT.pdfPDF
04. IVD9_LIJST 03 - ONDERBEGROEIING TOT.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
04. IVD9_LISTE 03 - PLANTES VIVACES.pdfPDF
04. IVD9_LISTE 03 - PLANTES VIVACES.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 10_XC.01 - PLANS PU - Stedenbouw verg.pdfPDF
05. 10_XC.01 - PLANS PU - Stedenbouw verg.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 11_XC.06 - NOTE EXPLICATIVE SUR LA GESTION DES EAUX PLUVIALES.pdfPDF
05. 11_XC.06 - NOTE EXPLICATIVE SUR LA GESTIO...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 12_XA .01_DOSSIER PHOTOS SITUATION EXISTANTE.pdfPDF
05. 12_XA .01_DOSSIER PHOTOS SITUATION EXISTA...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 13_XA.02_RELEVÉ GEOMETRE.dwgDOC
05. 13_XA.02_RELEVÉ GEOMETRE.dwg

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 14_XA.02_RELEVÉ GEOMETRE.pdfPDF
05. 14_XA.02_RELEVÉ GEOMETRE.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 15_XD.02 ZONE WERFINRICHTING - ZONE INSTALLATION CHANTIER.pdfPDF
05. 15_XD.02 ZONE WERFINRICHTING - ZONE INSTA...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 16_XD.03 DOCUMENT EXPLICATIF - REMBLAIS-DEBLAIS.xlsxXLS
05. 16_XD.03 DOCUMENT EXPLICATIF - REMBLAIS-D...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 17_XE 1. ZONE ETANCHE - SOUS-SOL_WATERDICHTE ZONE KELDER.pdfPDF
05. 17_XE 1. ZONE ETANCHE - SOUS-SOL_WATERDIC...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 18_XE 2. RAPPORT TECHNIQUE ZONE ETANCHE_TECHNISCH RAPPORT - WATERDICHTE RUIM...PDF
05. 18_XE 2. RAPPORT TECHNIQUE ZONE ETANCHE_T...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 1_Conformverklaring TRA_BVEN.pdfPDF
05. 1_Conformverklaring TRA_BVEN.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 1_Declaration de conformité TRA_BVEN.pdfPDF
05. 1_Declaration de conformité TRA_BVEN.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 2_Rapport amiante-asbest.pdfPDF
05. 2_Rapport amiante-asbest.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 3_XB.02 - PLAN SUIVI DEMOL.pdfPDF
05. 3_XB.02 - PLAN SUIVI DEMOL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 3_XB.02 - SLOOPOPVOLGINSPL.pdfPDF
05. 3_XB.02 - SLOOPOPVOLGINSPL.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 4_EPB RAPPORT PEB.pdfPDF
05. 4_EPB RAPPORT PEB.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 5_Rapport bodemverontreiniging.pdfPDF
05. 5_Rapport bodemverontreiniging.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 5_Rapport pollution des sols.pdfPDF
05. 5_Rapport pollution des sols.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 6_XC.02 - PREACCORD SIAMU - PRE.2001.18067.pdfPDF
05. 6_XC.02 - PREACCORD SIAMU - PRE.2001.1806...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 7_XC.03 - AVIS SIAMU - DEMANDE DU PERMIS T.2001.18069.pdfPDF
05. 7_XC.03 - AVIS SIAMU - DEMANDE DU PERMIS ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 8_XC.04 - AVIS SIAMU - MODIFICATION DU PERMIS T.2001.180610.pdfPDF
05. 8_XC.04 - AVIS SIAMU - MODIFICATION DU PE...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
05. 9_XC.05 - PLAN COMPARTIMENT(AGE)ERING.pdfPDF
05. 9_XC.05 - PLAN COMPARTIMENT(AGE)ERING.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ERRATUM 1 - Rechtzettingsbericht nr. 1 - Avis rectificatif n° 1.pdfPDF
ERRATUM 1 - Rechtzettingsbericht nr. 1 - Avis...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ERRATUM 2 - 03. Métré récapitulatif.xlsxXLS
ERRATUM 2 - 03. Métré récapitulatif.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ERRATUM 2 - 03. Samenvattende meetstaat.xlsxXLS
ERRATUM 2 - 03. Samenvattende meetstaat.xlsx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ERRATUM 2 - 04.IIB1_MD.STAB - GEDETAILLEERDE MEETSTAAT - STABILITEIT.pdfPDF
ERRATUM 2 - 04.IIB1_MD.STAB - GEDETAILLEERDE ...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ERRATUM 2 - Rechtzettingsbericht nr. 2 - Avis rectificatif n° 2.pdfPDF
ERRATUM 2 - Rechtzettingsbericht nr. 2 - Avis...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
ERRATUM 2 - XB.04 SONDAGE SOL (Etude de rabattement) - GRONDSONDERING (bemalings...PDF
ERRATUM 2 - XB.04 SONDAGE SOL (Etude de rabat...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline