Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Sint-Eloois-Vijve, Oostpoort Fase 1: Grondige renovatie van 11 leegstaande woningen

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
9 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
WP2922 - 2025/0050/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE254, Belgium
Gepubliceerd
25 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

2 juli 2026

Deadline voor vragen

2 juli 2026

Deadline voor inschrijving

9 juli 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
6 maanden
Locatie
BE254
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Sint-Eloois-Vijve, Oostpoort Fase 1 - grondige renovatie van 11 leegstaande woningen

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

29 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

25-679_detailmeetstaat_11woningen_uitvoering(19-05-2026)(Doorgestuurd-Koen).xlsxXLS
25-679_detailmeetstaat_11woningen_uitvoering(...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

A-12-1736-1 SEV Emiel Clausstraat 70 (1).pdfPDF
A-12-1736-1 SEV Emiel Clausstraat 70 (1).pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ASBEST A-12-1728-3.pdfPDF
ASBEST A-12-1728-3.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ASBEST A-12-1736-2.pdfPDF
ASBEST A-12-1736-2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ASBEST A-12-1742-1.pdfPDF
ASBEST A-12-1742-1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ASBEST A-19-7121.pdfPDF
ASBEST A-19-7121.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ASBEST A-19-7877.pdfPDF
ASBEST A-19-7877.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ASBEST INVENTARIS Oostpoort Fase1.xlsmDOC
ASBEST INVENTARIS Oostpoort Fase1.xlsm

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 1.pdfPDF
BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 2.pdfPDF
BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 3.pdfPDF
BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 3.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

BESTEK bijzonder bestek Oostpoort F1.pdfPDF
BESTEK bijzonder bestek Oostpoort F1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

MEETSTAAT detail elektriciteit Oostpoort F1.pdfPDF
MEETSTAAT detail elektriciteit Oostpoort F1.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

MEETSTAAT detail Oostpoort F1.pdfPDF
MEETSTAAT detail Oostpoort F1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

MEETSTAAT SO Oostpoort F1.pdfPDF
MEETSTAAT SO Oostpoort F1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

MEETSTAAT SO Oostpoort F1.xlsxXLS
MEETSTAAT SO Oostpoort F1.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

MEETSTAAT SO Oostpoort F1.xlsxXLS
MEETSTAAT SO Oostpoort F1.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

OFFERTE attest plaatsbezoek.pdfPDF
OFFERTE attest plaatsbezoek.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

OFFERTE inschrijvingsformulier I2017.pdfPDF
OFFERTE inschrijvingsformulier I2017.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PLAN 1 TypeB1 (O82_EC70)_v3.pdfPDF
PLAN 1 TypeB1 (O82_EC70)_v3.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PLAN 2 TypeB2 (O24-90)_v3.pdfPDF
PLAN 2 TypeB2 (O24-90)_v3.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PLAN 3 TypeC (EC72)_v3.pdfPDF
PLAN 3 TypeC (EC72)_v3.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PLAN 4 TypeA1(O72-78)-TypeA2 (O43-56-58-70)_v3.pdfPDF
PLAN 4 TypeA1(O72-78)-TypeA2 (O43-56-58-70)_v...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PLAN 5 TypeA1 BESTAANDE TOESTAND.pdfPDF
PLAN 5 TypeA1 BESTAANDE TOESTAND.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PLAN 6 TypeB1 (en B2) BESTAANDE TOESTAND.pdfPDF
PLAN 6 TypeB1 (en B2) BESTAANDE TOESTAND.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PLAN 7 TypeC BESTAANDE TOESTAND.pdfPDF
PLAN 7 TypeC BESTAANDE TOESTAND.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PLAN inplanting Oostpoort F1.pngIMG
PLAN inplanting Oostpoort F1.png

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

VGP Oostpoort fase 1.pdfPDF
VGP Oostpoort fase 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline