Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Sint-Eloois-Vijve, Oostpoort 1. posms: 11 neapdzīvotu mājokļu rūpīga renovācija

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 9. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
WP2922 - 2025/0050/01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE254, Belgium
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 2. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 2. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 9. jūlijā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
6 mēneši
Atrašanās vieta
BE254
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Sint-Eloois-Vijve, Oostpoort 1. posms - 11 neapdzīvotu mājokļu rūpīga renovācija

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

29 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-679_detailmeetstaat_11woningen_uitvoering(19-05-2026)(Doorgestuurd-Koen).xlsxXLS
25-679_detailmeetstaat_11woningen_uitvoering(...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

A-12-1736-1 SEV Emiel Clausstraat 70 (1).pdfPDF
A-12-1736-1 SEV Emiel Clausstraat 70 (1).pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ASBEST A-12-1728-3.pdfPDF
ASBEST A-12-1728-3.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ASBEST A-12-1736-2.pdfPDF
ASBEST A-12-1736-2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ASBEST A-12-1742-1.pdfPDF
ASBEST A-12-1742-1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ASBEST A-19-7121.pdfPDF
ASBEST A-19-7121.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ASBEST A-19-7877.pdfPDF
ASBEST A-19-7877.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ASBEST INVENTARIS Oostpoort Fase1.xlsmDOC
ASBEST INVENTARIS Oostpoort Fase1.xlsm

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 1.pdfPDF
BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 2.pdfPDF
BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 3.pdfPDF
BESTEK ADM Oostpoort F1 deel 3.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

BESTEK bijzonder bestek Oostpoort F1.pdfPDF
BESTEK bijzonder bestek Oostpoort F1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

MEETSTAAT detail elektriciteit Oostpoort F1.pdfPDF
MEETSTAAT detail elektriciteit Oostpoort F1.p...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

MEETSTAAT detail Oostpoort F1.pdfPDF
MEETSTAAT detail Oostpoort F1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

MEETSTAAT SO Oostpoort F1.pdfPDF
MEETSTAAT SO Oostpoort F1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

MEETSTAAT SO Oostpoort F1.xlsxXLS
MEETSTAAT SO Oostpoort F1.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

MEETSTAAT SO Oostpoort F1.xlsxXLS
MEETSTAAT SO Oostpoort F1.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

OFFERTE attest plaatsbezoek.pdfPDF
OFFERTE attest plaatsbezoek.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

OFFERTE inschrijvingsformulier I2017.pdfPDF
OFFERTE inschrijvingsformulier I2017.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PLAN 1 TypeB1 (O82_EC70)_v3.pdfPDF
PLAN 1 TypeB1 (O82_EC70)_v3.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PLAN 2 TypeB2 (O24-90)_v3.pdfPDF
PLAN 2 TypeB2 (O24-90)_v3.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PLAN 3 TypeC (EC72)_v3.pdfPDF
PLAN 3 TypeC (EC72)_v3.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PLAN 4 TypeA1(O72-78)-TypeA2 (O43-56-58-70)_v3.pdfPDF
PLAN 4 TypeA1(O72-78)-TypeA2 (O43-56-58-70)_v...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PLAN 5 TypeA1 BESTAANDE TOESTAND.pdfPDF
PLAN 5 TypeA1 BESTAANDE TOESTAND.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PLAN 6 TypeB1 (en B2) BESTAANDE TOESTAND.pdfPDF
PLAN 6 TypeB1 (en B2) BESTAANDE TOESTAND.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PLAN 7 TypeC BESTAANDE TOESTAND.pdfPDF
PLAN 7 TypeC BESTAANDE TOESTAND.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PLAN inplanting Oostpoort F1.pngIMG
PLAN inplanting Oostpoort F1.png

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

VGP Oostpoort fase 1.pdfPDF
VGP Oostpoort fase 1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai