Reikia konkursų eksperto pagalbos? Žiūrėk mūsų konkursų rengimo paslaugą
Atgal į konkursus

Rūsių patalpų renovacija ir pritaikymas laikinojo prieglobsčio vietoms – PSP Nr. 2 Grójec ir PSP Bikówek

Uždarytas

Pateikimo terminas pasibaigė

Šio konkurso pateikimo terminas pasibaigė ir paraiškos nebepriimamos. Žemiau pateikta informacija saugoma informaciniais tikslais.

Naršyti aktyvius konkursus
Galutinis terminas
Pasibaigęs
2026 m. rugpjūčio 13 d.
Informacija apie sutartį
Kategorija
Statyba
Nuoroda
2026/BZP 00361580/01
Vertė
Neatskleista
Vieta
Warszawski stołeczny, Lenkija
Paskelbta
2026 m. rugpjūčio 26 d.
Organizacija
CPV kodas
Projekto grafikas

Konkursas paskelbtas

2026 m. liepos 24 d.

Klausimų pateikimo terminas

2026 m. rugpjūčio 6 d.

Pasiūlymų pateikimo terminas

2026 m. rugpjūčio 13 d.

Laimėjimo tikimybėPRO
🔒
Atnaujinti į Professional
Peržiūrėkite savo apskaičiuotą laimėjimo tikimybę pagal istorinius duomenis.
Atnaujinti į Professional →
Pirkėjo analitikaPRO
🔒
Atrakinkite pirkėjo analitiką
Peržiūrėkite išlaidų modelius, pageidaujamas procedūras ir kita.
Atnaujinti į Professional →
Sektoriaus įžvalgosPRO
🔒
Atrakinkite sektoriaus įžvalgas
Peržiūrėkite vidutines laimėjimo kainas, konkurencijos lygius ir rinkos tendencijas.
Atnaujinti į Professional →
Biudžetas
Neatskleista
Trukmė
36 mėnesių
Vieta
Warszawski stołeczny
Tipas
Statyba
Rinkos lyginamoji analizė
Vidutinė laimėjimo kaina
€496,142
Vidutinis pasiūlymų skaičius
0.6
Konkurencija
Žema
MVĮ laimėtojai
93%
25,840 išanalizuotų pirkimų skaičius

Originalus konkurso aprašymas

Przebudowa i przystosowanie pomieszczeń piwnicznych z przeznaczeniem na miejsca doraźnego schronienia - MDS - PSP nr 2 w Grójcu i PSP Bikówek

Vykdyti rizikos analizę

Nustatykite galimas rizikas, neatitikimus ir įspėjamuosius signalus visuose konkurso dokumentuose. Gaukite išsamią rizikos ataskaitą su rimtumo lygiais ir rizikos mažinimo rekomendacijomis.

Prisijungti

Laimėjimo strategija

Gaukite dirbtinio intelekto parengtą laimėjimo strategiją, pritaikytą šiam konkursui. Apima laimėjimo tikimybės balą, pagrindines galimybes ir iššūkius, rekomenduojamas pasiūlymo sritis, konkurencinės padėties analizę ir praktinius patarimus jūsų galimybėms maksimizuoti.

Prisijungti

Konkurentai

Atnaujinkite, kad matytumėte, kurios įmonės greičiausiai pateiks pasiūlymą šiam konkursui, remiantis istoriniais viešųjų pirkimų duomenimis.

Prisijungti

Reikalavimai ir kvalifikacija

Dirbtinis intelektas išrenka ir susistemina visus reikalavimus iš konkurso dokumentų — privalomus kvalifikacinius reikalavimus, technines specifikacijas, finansines sąlygas ir pateikimo taisykles — aiškiai suskirstytus, kad tiksliai žinotumėte, ko reikia pasiūlymui pateikti.

Prisijungti

Pagrindiniai reikalavimai

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumentai

Yra 29 dokumentų su AI santraukomis

Notice PDFPDF
08dee97e-0fcf-3053-ebd1-650001da9430.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

01_OPZ_MDS BIKÓWEK.PDFPDF
01_OPZ_MDS BIKÓWEK.PDF -- 484.6 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

01_OPZ_MDS PSP2.pdfPDF
01_OPZ_MDS PSP2.pdf -- 486.7 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

02_PFU_MDS_BIKÓWEK.PDFPDF
02_PFU_MDS_BIKÓWEK.PDF -- 1.0 MB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

02_PFU_MDS PSP2.pdfPDF
02_PFU_MDS PSP2.pdf -- 1.1 MB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

03_INW.01 - Rzut piwnicy stan istniejący.pdfPDF
03_INW.01 - Rzut piwnicy stan istniejący.pdf -- 768.0 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

03_INW.01 - Rzut piwnicy stan istniejący.pdfPDF
03_INW.01 - Rzut piwnicy stan istniejący.pdf -- 882.0 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

03_INW-P.01 - Piwnica stan projektowany.pdfPDF
03_INW-P.01 - Piwnica stan projektowany.pdf -- 878.7 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

03_INW.P.01 Rzut piwnicy stan projektowany.pdfPDF
03_INW.P.01 Rzut piwnicy stan projektowany.pd... -- 887.9 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

04_OST_MDS_BIKÓWEK.PDFPDF
04_OST_MDS_BIKÓWEK.PDF -- 3.0 MB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

04_OST_MDS_PSP2.pdfPDF
04_OST_MDS_PSP2.pdf -- 3.4 MB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

OPZ Agregat 100kW.pdfPDF
OPZ Agregat 100kW.pdf -- 120.0 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

OPZ łóżko polowe z materacem.pdfPDF
OPZ łóżko polowe z materacem.pdf -- 135.6 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

OPZ śpiwór.pdfPDF
OPZ śpiwór.pdf -- 123.9 KB

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfPDF
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Pytania i zmiana treści SWZ 04.08.2026-sig.pdfPDF
Pytania i zmiana treści SWZ 04.08.2026-sig.pd...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Pytania i zmiana treści SWZ 30.07.2026-sig.pdfPDF
Pytania i zmiana treści SWZ 30.07.2026-sig.pd...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Specyfikacja Warunków Zamówienia 30.07.2026-sig.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia 30.07.2026-s...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 1 - formularz oferty + dokumentacja.docxDOC
Załącznik nr 1 - formularz oferty + dokumenta...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 2 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunk...DOC
Załącznik nr 2 - oświadczenie o niepodleganiu...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 2 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunk...DOC
Załącznik nr 2 - oświadczenie o niepodleganiu...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 3 - informacja o podmiocie wspólnym (wzór).docxDOC
Załącznik nr 3 - informacja o podmiocie wspól...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 4 - wykaz robót budowlanych (wzór).docxDOC
Załącznik nr 4 - wykaz robót budowlanych (wzó...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 5 - wykaz osób skierowanych od realizacji zamówienia (wzór).docxDOC
Załącznik nr 5 - wykaz osób skierowanych od r...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 6 - oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy...DOC
Załącznik nr 6 - oświadczenie o przynależnośc...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 7 do SWZ - projekt umowy.pdfPDF
Załącznik nr 7 do SWZ - projekt umowy.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Załącznik nr 9 - oświadczenie o aktualności.docxDOC
Załącznik nr 9 - oświadczenie o aktualności.d...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08deee50-c532-ed76-ebd1-6500019...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Dokumentų peržiūra

Prisiregistruokite, kad peržiūrėtumėte dokumentų santraukas ir analizę

Kokybės įvertinimas

Išsami konkurso kokybės analizė, vertinanti teisinę atitiktį, aiškumą, išsamumą, sąžiningumą, praktiškumą, duomenų nuoseklumą ir tvarumą 0–100 skalėje su detalia analize ir rekomendacijomis.

Prisijungti

Įtraukti į „Pipeline“