Reikia konkursų eksperto pagalbos? Žiūrėk mūsų konkursų rengimo paslaugą
Atgal į konkursus

Rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu inf. z oprogramowaniem dla Gminy Borki w ramach projektu „BEZPIECZNY E-PORTAL MOF RADZYNIA PODLASKIEGO”

Uždarytas

Pateikimo terminas pasibaigė

Šio konkurso pateikimo terminas pasibaigė ir paraiškos nebepriimamos. Žemiau pateikta informacija saugoma informaciniais tikslais.

Naršyti aktyvius konkursus
Galutinis terminas
Pasibaigęs
2026 m. sausio 7 d.
Informacija apie sutartį
Kategorija
Paslaugos
Nuoroda
2025/BZP 00595632/01
Vertė
Neatskleista
Vieta
Lubelskie, Lenkija
Paskelbta
2026 m. rugpjūčio 26 d.
Organizacija
CPV kodas
Projekto grafikas

Klausimų pateikimo terminas

2025 m. gruodžio 31 d.

Pasiūlymų pateikimo terminas

2026 m. sausio 7 d.

Laimėjimo tikimybėPRO
🔒
Atnaujinti į Professional
Peržiūrėkite savo apskaičiuotą laimėjimo tikimybę pagal istorinius duomenis.
Atnaujinti į Professional →
Pirkėjo analitikaPRO
🔒
Atrakinkite pirkėjo analitiką
Peržiūrėkite išlaidų modelius, pageidaujamas procedūras ir kita.
Atnaujinti į Professional →
Sektoriaus įžvalgosPRO
🔒
Atrakinkite sektoriaus įžvalgas
Peržiūrėkite vidutines laimėjimo kainas, konkurencijos lygius ir rinkos tendencijas.
Atnaujinti į Professional →
Biudžetas
Neatskleista
Trukmė
Nenurodyta
Vieta
Lubelskie
Tipas
Paslaugos
Rinkos lyginamoji analizė
Vidutinė laimėjimo kaina
€1,048,347
Vidutinis pasiūlymų skaičius
0.9
Konkurencija
Žema
MVĮ laimėtojai
88%
6,452 išanalizuotų pirkimų skaičius

Originalus konkurso aprašymas

Rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu inf. z oprogramowaniem dla Gminy Borki w ramach projektu „BEZPIECZNY E-PORTAL MOF RADZYNIA PODLASKIEGO”

Vykdyti rizikos analizę

Nustatykite galimas rizikas, neatitikimus ir įspėjamuosius signalus visuose konkurso dokumentuose. Gaukite išsamią rizikos ataskaitą su rimtumo lygiais ir rizikos mažinimo rekomendacijomis.

Prisijungti

Laimėjimo strategija

Gaukite dirbtinio intelekto parengtą laimėjimo strategiją, pritaikytą šiam konkursui. Apima laimėjimo tikimybės balą, pagrindines galimybes ir iššūkius, rekomenduojamas pasiūlymo sritis, konkurencinės padėties analizę ir praktinius patarimus jūsų galimybėms maksimizuoti.

Prisijungti

Konkurentai

Atnaujinkite, kad matytumėte, kurios įmonės greičiausiai pateiks pasiūlymą šiam konkursui, remiantis istoriniais viešųjų pirkimų duomenimis.

Prisijungti

Reikalavimai ir kvalifikacija

Dirbtinis intelektas išrenka ir susistemina visus reikalavimus iš konkurso dokumentų — privalomus kvalifikacinius reikalavimus, technines specifikacijas, finansines sąlygas ir pateikimo taisykles — aiškiai suskirstytus, kad tiksliai žinotumėte, ko reikia pasiūlymui pateikti.

Prisijungti

Pagrindiniai reikalavimai

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumentai

Yra 19 dokumentų su AI santraukomis

2026.02.06_informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdfPDF
2026.02.06_informacja o wyborze najkorzystnie...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Informacja Zamawiającego o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia.pdfPDF
Informacja Zamawiającego o kwocie przeznaczon...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

odpowiedzi na pytania oraz zmiana SWZ z dnia 22.12. 2025 r..pdfPDF
odpowiedzi na pytania oraz zmiana SWZ z dnia ...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

odpowiedź na pytanie z dnia 31.12. 2025 r..pdfPDF
odpowiedź na pytanie z dnia 31.12. 2025 r..pd...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

ogłoszenie o zamówieniu 08de3956-2309-4c72-47ec-270001f547ac.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu 08de3956-2309-4c72-47...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 08de3ef5-9591-577e-47ec-270001f5ace7.pdfPDF
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 08de3ef5-9591...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 22.12.2025r. 08de4135-a1d0-d9f7-47ec-2700...PDF
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 22.12....

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Zał. nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamów...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 2 - Wzór_ projekt umowy.pdfPDF
Zał. nr 2 - Wzór_ projekt umowy.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 3 - Wymagania dla próbki.pdfPDF
Zał. nr 3 - Wymagania dla próbki.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 4 - wzór oświadczenia o niepodl. wykl..docxDOC
Zał. nr 4 - wzór oświadczenia o niepodl. wykl...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 5 - wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docxDOC
Zał. nr 5 - wzór oświadczenia o spełnianiu wa...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 6 - Wykaz dostaw usług.docxDOC
Zał. nr 6 - Wykaz dostaw usług.docx

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 7 - Wykaz osób.docxDOC
Zał. nr 7 - Wykaz osób.docx

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 8 - wzór oświadczenia wykonawców wspólnie skł. ofertę.docxDOC
Zał. nr 8 - wzór oświadczenia wykonawców wspó...

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Zał. nr 9 - Wzór formularza ofertowego.docxDOC
Zał. nr 9 - Wzór formularza ofertowego.docx

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

zmiana SWZ z dnia 19.12. 2025 r..pdfPDF
zmiana SWZ z dnia 19.12. 2025 r..pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Dokumentų peržiūra

Prisiregistruokite, kad peržiūrėtumėte dokumentų santraukas ir analizę

Kokybės įvertinimas

Išsami konkurso kokybės analizė, vertinanti teisinę atitiktį, aiškumą, išsamumą, sąžiningumą, praktiškumą, duomenų nuoseklumą ir tvarumą 0–100 skalėje su detalia analize ir rekomendacijomis.

Prisijungti

Įtraukti į „Pipeline“