Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu inf. z oprogramowaniem dla Gminy Borki w ramach projektu „BEZPIECZNY E-PORTAL MOF RADZYNIA PODLASKIEGO”

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
7. januar 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Serviceydelser
Reference
2025/BZP 00595632/01
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
Lubelskie, Polen
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Frist for spørgsmål

31. december 2025

Frist for tilbud

7. januar 2026

VinderchancePRO
🔒
Opgrader til Professional
Se din estimerede vinderchance baseret på historiske data.
Opgrader til Professionel →
OrdregiverindsigtPRO
🔒
Lås op for ordregiverindsigt
Se forbrugsmønstre, foretrukne procedurer og mere.
Opgrader til Professionel →
SektorsindsigtPRO
🔒
Lås op for sektorsindsigt
Se gennemsnitlige vinderpriser, konkurrenceniveauer og markedstrends.
Opgrader til Professionel →
Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
Lubelskie
Type
Serviceydelser
Markedsbenchmark
Gns. Vindende Pris
€1,048,347
Gns. Tilbud
0.9
Konkurrence
Lav
SMV Vindere
88%
6,452 udbud analyseret

Original udbudsbeskrivelse

Rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu inf. z oprogramowaniem dla Gminy Borki w ramach projektu „BEZPIECZNY E-PORTAL MOF RADZYNIA PODLASKIEGO”

Kør risikoanalyse

Identificer potentielle risici, uoverensstemmelser og advarselstegn på tværs af alle udbudsdokumenter. Få en detaljeret risikorapport med alvorlighedsgrader og anbefalinger til afhjælpning.

Log ind

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

19 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

2026.02.06_informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdfPDF
2026.02.06_informacja o wyborze najkorzystnie...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Informacja Zamawiającego o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia.pdfPDF
Informacja Zamawiającego o kwocie przeznaczon...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
odpowiedzi na pytania oraz zmiana SWZ z dnia 22.12. 2025 r..pdfPDF
odpowiedzi na pytania oraz zmiana SWZ z dnia ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
odpowiedź na pytanie z dnia 31.12. 2025 r..pdfPDF
odpowiedź na pytanie z dnia 31.12. 2025 r..pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ogłoszenie o zamówieniu 08de3956-2309-4c72-47ec-270001f547ac.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu 08de3956-2309-4c72-47...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 08de3ef5-9591-577e-47ec-270001f5ace7.pdfPDF
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 08de3ef5-9591...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 22.12.2025r. 08de4135-a1d0-d9f7-47ec-2700...PDF
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 22.12....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Zał. nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamów...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 2 - Wzór_ projekt umowy.pdfPDF
Zał. nr 2 - Wzór_ projekt umowy.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 3 - Wymagania dla próbki.pdfPDF
Zał. nr 3 - Wymagania dla próbki.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 4 - wzór oświadczenia o niepodl. wykl..docxDOC
Zał. nr 4 - wzór oświadczenia o niepodl. wykl...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 5 - wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docxDOC
Zał. nr 5 - wzór oświadczenia o spełnianiu wa...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 6 - Wykaz dostaw usług.docxDOC
Zał. nr 6 - Wykaz dostaw usług.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 7 - Wykaz osób.docxDOC
Zał. nr 7 - Wykaz osób.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 8 - wzór oświadczenia wykonawców wspólnie skł. ofertę.docxDOC
Zał. nr 8 - wzór oświadczenia wykonawców wspó...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Zał. nr 9 - Wzór formularza ofertowego.docxDOC
Zał. nr 9 - Wzór formularza ofertowego.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
zmiana SWZ z dnia 19.12. 2025 r..pdfPDF
zmiana SWZ z dnia 19.12. 2025 r..pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline