Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

CON1788 Tarjouspyyntö korkearesoluutioisen, tutkimuskäyttöön soveltuvan röntgenfluoresenssi (XRF) -ydinskannerin toimittamisesta, toimituksesta, asennuksesta ja käyttöönotosta Galwayn yliopistolle.

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
23. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
GALW/CON1788/2025
Arvo
€700,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

24. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

16. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

23. heinäkuuta 2026

Budjetti
€700,000
Kesto
120 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

University of Galway invites tenders for the Supply, Delivery, Installation and Commissioning of a High-Resolution Research grade X-ray Fluorescence (XRF) Core Scanner The Discipline of Geography, within the School of Geography, Archaeology and Irish Studies at the University of Galway is actively engaged in research relating to sedimentary archives, including lake, marine, and peat cores, which are critical for reconstructing past environmental and climatic conditions. These research activities

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

5 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8464860_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Appendix 3 Terms and Conditions of Contract.pdfPDF
Appendix 3 Terms and Conditions of Contract.p...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CON1788 Appendix1 TRD - XRF Core Scanner - Final.docxDOC
CON1788 Appendix1 TRD - XRF Core Scanner - Fi...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CON1788 Appendix 2 Pricing Schedule - XRF Core Scanner V2 Final.xlsxXLS
CON1788 Appendix 2 Pricing Schedule - XRF Cor...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CON1788 RFT XRF Core Scanner - Final.pdfPDF
CON1788 RFT XRF Core Scanner - Final.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin