Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Zvýšenie úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti Psychiatrickej nemocnice Veľké Zálužie

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
7. tammikuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
548131
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
SK023, Slovakia
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

1. joulukuuta 2025

Kysymysten jättämisen määräaika

31. joulukuuta 2025

Tarjousten jättämisen määräaika

7. tammikuuta 2026

Tarjousten avaaminen

7. tammikuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
SK023
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Zvýšenie úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti Psychiatrickej nemocnice Veľké Zálužie
EU-rahoitteinen

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • EU funding compliance required

Asiakirjat

12 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

CORRIGENDUM.pdfPDF
CORRIGENDUM.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Hodnotiaci hárok_slovanet (1).xlsxXLS
Hodnotiaci hárok_slovanet (1).xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

info vysledku_velke zaluzie.pdfPDF
info vysledku_velke zaluzie.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

navrh zmluvy.docxDOC
navrh zmluvy.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Odpovede na otázky VO 548131.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 548131.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Ponuka_Slovanet.pdfPDF
Ponuka_Slovanet.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Priloha 2 Vzor cenovej ponuky.xlsxXLS
Priloha 2 Vzor cenovej ponuky.xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

sprava_o_zakazke_psychiatricka nemocnica velke zaluzie.pdfPDF
sprava_o_zakazke_psychiatricka nemocnica velk...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Súťažné_podklady_oprava.docDOC
Súťažné_podklady_oprava.doc

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Zapisnica z otvarania ponuk 548131_cast1z1.pdfPDF
Zapisnica z otvarania ponuk 548131_cast1z1.pd...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zápisnica z vyhodnotenia_velke zaluzie.pdfPDF
zápisnica z vyhodnotenia_velke zaluzie.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Zmluva na dodanie tovaru a poskytnutie služieb č. 15/2026DOC
Zmluva na dodanie tovaru a poskytnutie služie...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin