Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Zvýšenie úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti Psychiatrickej nemocnice Veľké Zálužie

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
7 januari 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
548131
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
SK023, Slovakia
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

1 december 2025

Deadline voor vragen

31 december 2025

Deadline voor inschrijving

7 januari 2026

Opening van de aanbesteding

7 januari 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
SK023
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Zvýšenie úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti Psychiatrickej nemocnice Veľké Zálužie
EU-gefinancierd

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • EU funding compliance required

Documenten

12 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

CORRIGENDUM.pdfPDF
CORRIGENDUM.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Hodnotiaci hárok_slovanet (1).xlsxXLS
Hodnotiaci hárok_slovanet (1).xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

info vysledku_velke zaluzie.pdfPDF
info vysledku_velke zaluzie.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

navrh zmluvy.docxDOC
navrh zmluvy.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Odpovede na otázky VO 548131.pdfPDF
Odpovede na otázky VO 548131.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ponuka_Slovanet.pdfPDF
Ponuka_Slovanet.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Priloha 2 Vzor cenovej ponuky.xlsxXLS
Priloha 2 Vzor cenovej ponuky.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

sprava_o_zakazke_psychiatricka nemocnica velke zaluzie.pdfPDF
sprava_o_zakazke_psychiatricka nemocnica velk...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Súťažné_podklady_oprava.docDOC
Súťažné_podklady_oprava.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zapisnica z otvarania ponuk 548131_cast1z1.pdfPDF
Zapisnica z otvarania ponuk 548131_cast1z1.pd...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zápisnica z vyhodnotenia_velke zaluzie.pdfPDF
zápisnica z vyhodnotenia_velke zaluzie.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zmluva na dodanie tovaru a poskytnutie služieb č. 15/2026DOC
Zmluva na dodanie tovaru a poskytnutie služie...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline