Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Przedłużenie licencji Nutanix Cloud Infrastructure (NCI) Ultimate wraz z Security na istniejącej infrastrukturze Zamawiającego na potrzeby systemu Archiwum Dokumentów Elektronicznych (ADE)

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
7. tammikuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Tarvikkeet
Viite
2025/BZP 00617821/01
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Warszawski stołeczny, Puola
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Kysymysten jättämisen määräaika

31. joulukuuta 2025

Tarjousten jättämisen määräaika

7. tammikuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Ostajan tiedusteluPRO
🔒
Avaa ostajan tiedustelu
Näe kulutusmallit, suositellut menettelyt ja paljon muuta.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Warszawski stołeczny
Tyyppi
Tarvikkeet
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€621,516
Keskim. tarjoukset
0.7
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
93%
5,860 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Przedłużenie licencji Nutanix Cloud Infrastructure (NCI) Ultimate wraz z Security na istniejącej infrastrukturze Zamawiającego na potrzeby systemu Archiwum Dokumentów Elektronicznych (ADE)

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

8 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Informacja o kwocie art. 222 ust. 4.docxDOC
Informacja o kwocie art. 222 ust. 4.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust. 5.docxDOC
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust. 5.d...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SWZ do publikacji.docxDOC
SWZ do publikacji.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Wybór oferty DAG.260.7.2025.pdfPDF
Wybór oferty DAG.260.7.2025.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz oferty.docxDOC
Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz oferty.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 2 do SWZ -Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia (składane wraz z...DOC
Załącznik nr 2 do SWZ -Oświadczenie dot. prze...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.docxDOC
Załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Załącznik nr 4 do SWZ- Projektowane postanowienia umowy.docxDOC
Załącznik nr 4 do SWZ- Projektowane postanow...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin