Trenger du hjelp fra en anbudsekspert? Se vår anbudsforberedelsestjeneste
Anbud

Przedłużenie licencji Nutanix Cloud Infrastructure (NCI) Ultimate wraz z Security na istniejącej infrastrukturze Zamawiającego na potrzeby systemu Archiwum Dokumentów Elektronicznych (ADE)

Lukket

Fristen for innlevering er utløpt

Fristen for innlevering av dette anbudet er utløpt og aksepterer ikke lenger søknader. Informasjonen nedenfor beholdes for referanseformål.

Se aktive anbud
Frist
Utløpt
7. januar 2026
Kontraktsdetaljer
Kategori
Varer
Referanse
2025/BZP 00617821/01
Verdi
Ikke oppgitt
Sted
Warszawski stołeczny, Polen
Publisert
26. august 2026
CPV-kode
Prosjektets tidslinje

Frist for spørsmål

31. desember 2025

Frist for innlevering

7. januar 2026

VinnersjansePRO
🔒
Oppgrader til Professional
Se din estimerte vinnersjanse basert på historiske data.
Oppgrader til Professional →
KjøperinnsiktPRO
🔒
Lås opp kjøperinnsikt
Se forbruksmønstre, foretrukne prosedyrer og mer.
Oppgrader til Professional →
SektorinnsiktPRO
🔒
Lås opp sektorinnsikt
Se gjennomsnittlige vinnerpriser, konkurransenivåer og markedstrender.
Oppgrader til Professional →
Budsjett
Ikke oppgitt
Varighet
Ikke spesifisert
Sted
Warszawski stołeczny
Type
Varer
Markedsbenchmark
Gj.snittlig vinnerpris
€621,516
Gj.snittlig antall tilbud
0.7
Konkurranse
Lav
SMB-vinnere
93%
5,860 analyserte anbud

Opprinnelig anbudsbeskrivelse

Przedłużenie licencji Nutanix Cloud Infrastructure (NCI) Ultimate wraz z Security na istniejącej infrastrukturze Zamawiającego na potrzeby systemu Archiwum Dokumentów Elektronicznych (ADE)

Kjør risikoanalyse

Identifiser potensielle risikoer, inkonsekvenser og varsellamper i alle anbudsunderlag. Få en detaljert risikorapport med alvorlighetsgrader og anbefalinger for risikoreduserende tiltak.

Logg inn

Vinnstrategi

Få en AI-drevet vinnerstrategi skreddersydd for dette anbudet. Inkluderer sannsynlighetsscore for å vinne, viktige muligheter og utfordringer, anbefalte fokusområder for tilbudet, innsikt i konkurranseposisjonering og handlingsrettede anbefalinger for å maksimere sjansene dine.

Logg inn

Konkurrenter

Oppgrader for å se hvilke selskaper som sannsynligvis vil legge inn tilbud på dette anbudet, basert på historiske anskaffelsesdata.

Logg inn

Krav og kvalifikasjoner

AI trekker ut og organiserer alle krav fra anbudsunderlagene – obligatoriske kvalifikasjoner, tekniske spesifikasjoner, finansielle betingelser og innleveringsregler – tydelig kategorisert slik at du vet nøyaktig hva som kreves for å gi et tilbud.

Logg inn

Grunnleggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

8 dokumenter tilgjengelig med AI-sammendrag

Informacja o kwocie art. 222 ust. 4.docxDOC
Informacja o kwocie art. 222 ust. 4.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust. 5.docxDOC
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust. 5.d...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
SWZ do publikacji.docxDOC
SWZ do publikacji.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Wybór oferty DAG.260.7.2025.pdfPDF
Wybór oferty DAG.260.7.2025.pdf

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz oferty.docxDOC
Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz oferty.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 2 do SWZ -Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia (składane wraz z...DOC
Załącznik nr 2 do SWZ -Oświadczenie dot. prze...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.docxDOC
Załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.docx

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis
Załącznik nr 4 do SWZ- Projektowane postanowienia umowy.docxDOC
Załącznik nr 4 do SWZ- Projektowane postanow...

Ingen sammendrag tilgjengelig for dette dokumentet.

Vis

Forhåndsvisning av dokumenter

Registrer deg for å se dokumentoppsummeringer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse av dette anbudet som vurderer juridisk samsvar, klarhet, fullstendighet, rettferdighet, praktisk gjennomførbarhet, datakonsistens og bærekraft på en skala fra 0-100 med detaljert oversikt og anbefalinger.

Logg inn

Legg til i pipeline