Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

BE3548F - RFT to Establish a Single Supplier Framework Agreement for the Provision Interior Plants and Maintenance Services for the University of Limerick

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
24. marraskuuta 2025
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
BE3548F
Arvo
€221,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

27. lokakuuta 2025

Kysymysten jättämisen määräaika

17. marraskuuta 2025

Tarjousten jättämisen määräaika

24. marraskuuta 2025

Budjetti
€221,000
Kesto
48 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

The provision of Interior Plants and Maintenance works, which will include: Interior Plants arrangements positioned in prime strategic locations in various University Buildings. There may be further requirements from other departments or additional building to supply and maintain interior plants. It is the responsibility of each company submitting a tender that they familiarize them self with each area that needs to be maintained.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

3 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
6835782_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

BE3548F Tender Documents.zipZIP
BE3548F Tender Documents.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

espdRequest-6835782.pdfPDF
espdRequest-6835782.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin