Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

WYKONYWANIE USŁUGI: ODWODNIENIE I KONSERWACJA ROWÓW PRZYDROŻNYCH NA TERENIE MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
3. helmikuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Palvelut
Viite
2026/BZP 00061357/01
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Łódzkie, Puola
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Kysymysten jättämisen määräaika

27. tammikuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

3. helmikuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Ostajan tiedusteluPRO
🔒
Avaa ostajan tiedustelu
Näe kulutusmallit, suositellut menettelyt ja paljon muuta.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
10 kuukautta
Sijainti
Łódzkie
Tyyppi
Palvelut
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€223,841
Keskim. tarjoukset
1.3
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
97%
16,179 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

WYKONYWANIE USŁUGI: ODWODNIENIE I KONSERWACJA ROWÓW PRZYDROŻNYCH NA TERENIE MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

6 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

1. SPEYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA -.pdfPDF
1. SPEYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA -.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2. FORMULARZ OFERTY - Formularz 2.1.docxDOC
2. FORMULARZ OFERTY - Formularz 2.1.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

3. FORMULARZ CENOWY - Formularz 2.2.docxDOC
3. FORMULARZ CENOWY - Formularz 2.2.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

4. WERSJA EDYTOWALNA POZOSTAŁYCH FORMULARZY DO SWZ.docDOC
4. WERSJA EDYTOWALNA POZOSTAŁYCH FORMULARZY D...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5. Informacja z otwarcia ofert..pdfPDF
5. Informacja z otwarcia ofert..pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

6. Informacja o wyborze oferty.pdfPDF
6. Informacja o wyborze oferty.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin